Geri Dön

Selen Görgüzel'den tatil pozları

2014'te dünyaevine girdiği Hamdi Alkan'dan Mart ayında boşanan Selen Görgüzel, yaz sezonunu açtı. Alaçatı'dan yeni karelerini paylaşan ünlü isme, beğeni ve yorum yağdı.

Selen Görgüzel'den tatil pozları

Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel’in 2014 yılında başlayan evliliği geçtiğimiz aylarda bitmişti. Avukatı aracılığıyla Beykoz Aile Mahkemesi’ne başvuran 55 yaşındaki yönetmen, eşine ‘evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle anlaşmalı’ boşanma davası açmıştı. Beykoz Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Hamdi Alkan, avukatı Fahrettin Cem Keser ile katılmıştı. Selen Görgüzel de avukatı Şeyda Yıldırım ile duruşmada hazır bulunmuştu.

Gizlilik kararının olduğu duruşma 10 dakika sürdü. Duruşma salonundan ilk çıkan Görgüzel, gözyaşlarına hakim olamadı. Bunu gören Alkan, boşandığı eşinin yanına giderek, bir süre konuşmuştu.

"UNUTULMAZ ANILAR BİRİKTİRDİK"

Duruşmanın ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan 43 yaşındaki oyuncu, "Dokuz yıl beraber ağlayıp, beraber güldük. Aynı havayı soluduk, çok sevdik, sevildik, çok didiştik, çok barıştık, unutulmaz anılar biriktirdik. Bugün karı-koca ilişkimiz bitse de biliyorum ki ömür boyu dost olarak hayatlarımızda hep var olacağız. Mutluluk daima seninle olsun” mesajını yazdı. Hamdi Alkan da bu gönderiyi kendi hesabında paylaşarak, duygularının karşılıklı olduğunu göstermişti.

Mahkeme, protokol gereği Hamdi Alkan’a ait Amerika’nın New York kentindeki ev ile lüks bir otomobilin Selen Görgüzel’e verilmesine hükmetti. Ünlü çift, birbirlerinden herhangi bir nafaka, maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmadı.

Selen Görgüzelden tatil pozları

YENİ POZLAR

İddialı sahne kıyafetleriyle sık sık dikkatleri üzerine çeken Selen Görgüzel, son olarak Alaçatı'dan yeni fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Instagram hesabında 251 bin takipçi bulunan ünlü ismin pozları, büyük ilgi gördü.

Görgüzel'e, kısa sürede binlerce beğeni ve "Muhteşem görünüyorsun", "Asaletin yeter", "Türkiye’nin en güzel kadını" ve "Bekarlık bir kadını bu kadar güzelleştirebilir" gibi yorumlar geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber