Cadde Serdar Ortaç, TikTok'a küfür etme nedenini açıkladı!

Serdar Ortaç, TikTok'a küfür etme nedenini açıkladı!

05.09.2023 - 10:08 | Son Güncellenme:

Geçtiğimiz günlerde TikTok'un kendisine kısıtlama getirmesine sinirlenen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç küfürlerle dolu bir yayın açarak sosyal medyada gündem olmuştu. Ortaç, sarhoşken söylediği sözlerinden döndü ve itirafıyla dikkat çekti.

Serdar Ortaç, TikToka küfür etme nedenini açıkladı

Serdar Ortaç, bir süredir yaptığı açıklamalarla magazin gündeminde yer alıyordu. Ortaç, sarhoş bir şekilde açtığı canlı yayında TikTok’a küfürler savurmuştu.

Haberin Devamı

KÜFÜRLER SAVURDU

Ünlü şarkıcı, "Türkiye'de TikTok'u yasaklatmazsam o.... çocuğuyum. Sen koskoca Selçuklu'dan Osmanlı'ya 3500 yıllık Türk milletini dize getireceğini mi sanıyorsun?" demişti.

Serdar Ortaç, TikToka küfür etme nedenini açıkladı

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ 

Ortaç, defalarca TikTok'a küfür edip kendisini tekrar kısıtlamasını istedi. Serdar Ortaç’ın bu hali sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki çekmişti.

"10 İLAÇ, 2 ŞİŞE VİSKİ"

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, TikTok için yeni açıklama yaptı. Sinir krizi geçirdiğini savunan Ortaç, “Orada o ben değilim. 2 şişe viski, 10 tane ilaç. TikTok’u ben nasıl kapatayım abi. Onu devlet yapar” dedi.

Serdar Ortaç, TikToka küfür etme nedenini açıkladı

"BENİM EŞEKLİĞİM"

"Benim suçum yayın açmak içki içmek, üstüne de laf içmek. Benim hatam, benim eşekliğim, başka bir şey değil” ifadelerini kullan Ortaç, küfürleri nedeniyle annesinin de kendisine kızdığını söyledi.

Serdar Ortaç, TikToka küfür etme nedenini açıkladı

Yazarlar