Cadde Sihirli Annem'in Toprak'ı Jennifer Boyner'den Defne Joy Foster paylaşımı!

Sihirli Annem'in Toprak'ı Jennifer Boyner'den Defne Joy Foster paylaşımı!

04.02.2024 - 11:50 | Son Güncellenme:

2 Şubat 2011'de astım krizine bağlı kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Defne Joy Foster, ölümünün 13'üncü yılında unutulmadı. Sihirli Annem dizisinde kızı Toprak'ı oynayan Jennifer Boyner de yaptığı paylaşımla ve değişimiyle gündeme geldi.

Defne Joy Foster, ölümünün 13'üncü yılında da unutulmadı. 'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı Eda karakteri ile gönüllere taht kuran ve genç yaşında ölen Defne Joy Foster'ı Sihirli Annem oyuncuları da unutmadı.

Haberin Devamı

Sihirli Annem dizisinde kızı Toprak'ı oynayan Jennifer Boyner paylaşımıyla dikkat çekti.

Sihirli Annemin Toprakı Jennifer Boynerden Defne Joy Foster paylaşımı

"ONUN MAKYAJINI YAPACAĞIM"

Sihirli Annem'in Toprak'ı Jennifer Boyner paylaştığı makyaj videosunda Defne Joy Foster ile anılarından bahsetti. Şimdilerde sosyal medya fenomeni olarak da tanınan Jennifer Boyner "Kendime onun makyajını yapacağım" dedi.

Sihirli Annemin Toprakı Jennifer Boynerden Defne Joy Foster paylaşımı

"13 YIL OLDU"

Defne Joy Foster'ın eşini oynayan Jess Molho, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "13 yıl oldu. Unutulmadın, özlendin" ifadelerini kullanmıştı.

Sihirli Annemin Toprakı Jennifer Boynerden Defne Joy Foster paylaşımı

"DEFNE NE KADAR ŞANSLI, ONU HİÇ UNUTMAYAN BİR DOSTU VAR"

Molho'nun vefası karşısında duygulanan oyuncu Melek Baykal, "Jess'cim insanın senin gibi dostu olsun. Sonsuz vefanı gördükçe seni daha çok seviyorum. Sevgili Defne ne kadar şanslı, onu hiç unutmayan bir dostu var. Nurlarda uyusun, huzurla" yorumunu yapmıştı.