Cadde Sinan Güleryüz: Yaralarımızı beraber saracağız

Sinan Güleryüz: Yaralarımızı beraber saracağız

11.04.2023 - 07:10 | Son Güncellenme:

Oyuncu Özge Özder ile mutlu bir evlilik sürdüren ve iki yaşında Eva Luna adında bir kızları olan Sinan Güleryüz, 11 ilimizde büyük yıkıma neden olan ve binlerce kişinin yaşamını yitirdiği asrın felaketi hakkında konuştu. Müzisyen, "Zor günler geçirdik ama her şeyin güzel olması için elimizden gelen yardımı yapıyoruz" dedi.

Sinan Güleryüz: Yaralarımızı beraber saracağız

Özge Özder, meslektaşı Alı Tandoğan ile deprem bölgesindeki can dostlarını Bana Göz Kulak Ol Derneği aracılığıyla İstanbul'a ulaştırmıştı. Sağlık kontrollerinden geçen köpekler pansiyona yerleştirilmişti.

Haberin Devamı

Dernekten yapılan açıklamada, "Şimdi sıra sağlık kontrollerini ve bakımlarını yapıp, gerekli çip kontrollerini gerçekleştirmekte. İlk önceliğimiz ailelerini araştırmak, bir sonraki adım ise himayemiz altında olan bu çocukları sizlerle buluşturup, güzel yuvalara kavuşturmak. Hoş geldiniz can dostlarımız" denilmişti.

Sinan Güleryüz: Yaralarımızı beraber saracağız

"SICAK YUVALARINA KAVUŞMALARINA AZ KALDI"

Özge Özder ise "Deprem bölgesinden gelen bu patiler şimdilik Bana Göz Kulak Ol himayesi altındalar. Sıcacık yeni yuvalarına kavuşmalarına az kaldı" açıklamasını yapmıştı.

Sinan Güleryüz: Yaralarımızı beraber saracağız

"YARDIM YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Sinan Güleryüz, önceki gün Etiler'deydi. Arkadaşının yanına gittiğini söyleyen şarkıcı, "Deprem felaketi bizleri çok üzdü. Ülkemizin başı sağ olsun. Zor günler geçirdik ama her şeyin güzel olması için elimizden gelen yardımı yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Can geri gelmez ama yaralarımızı elimizden geldiğince beraber sarmak istiyoruz" diyerek, üzüntüsünü dile getirdi.

Sinan Güleryüz: Yaralarımızı beraber saracağız

Haberin Devamı

ŞARKI MÜJDESİ

Güleryüz, "Bir şarkı hazırlığındayım aynı zamanda. Bir Barış Manço şarkısı. Bakalım yakın zamanda yayınlayacağız. Güzel olacağını umuyorum" dedi. Şarkıcı, daha sonra oradan ayrıldı.