Cadde Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu

Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu

16.05.2024 - 23:25 | Son Güncellenme:

Survivor All Star'da ilk eleme adayı Özgür Tetik, ikinci eleme adayı Aleyna Kalaycıoğlu, üçüncü eleme adayı Avatar Atakan, dördüncü eleme adayı Merve Aydın olmuştu. Adaya veda eden yarışmacı belli oldu. İşte detaylar...

Survivor All Starda adaya veda eden yarışmacı belli oldu

Survivor All Star'da Murat Ceylan, düello öncesi yarışmacılara duygu ve düşüncelerini sordu. Aleyna Kalaycıoğlu, "2 turda da ben atış seçemiyorum. Bu tabii ki dezavantajları olan bir durum" dedi ve şöyle devam etti:

Haberin Devamı

Merve istatistiksel olarak benden önde olduğu için o seçiyor. Aynı şekilde Özgür ve Atakan da. Bugün neler yapacağım ya da yapamayacağım ben de bilmiyorum. Sonlara doğru da geldik. Her düello aslında finale bir adım. İnşallah sakatlık çıkmadan güzel bir gece olur bizim için.

Survivor All Starda adaya veda eden yarışmacı belli oldu

'BUGÜN SONUNA KADAR SAVAŞACAĞIM'

Özgür'ün kalbinin güzelliğinden ve atışlarının iyiliğinden bahseden Atakan şu ifadeleri kullandı:

Bence Özgür abinin kalbinin güzelliğini herkes biliyor, bundan bahsetmeye gerek yok. Bence hepimiz çok iyi insanlarız ama Özgür abi en iyi insan diyebilirim. Onu çok seviyorum ama düelloda da bence pek çok isimden daha tehlikeli. Hiç 2. tura kalmamış bir Özgür abi var. En iyi el ona ait. O yüzden zor bir rakip benim için. Ben hep şöyle dua ediyorum; Allah'ım benim için hayırlısı neyse bana onu nasip et. Bugün sonuna kadar savaşacağım. Bugün savaşmaya geldim.

Survivor All Starda adaya veda eden yarışmacı belli oldu

'ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ'

Özgür Tetik, "Mücadelemi sonuna kadar vereceğim. Çok sevdiğim kardeşim Atakan'layım. Ben düelloda mücadele edeceğim için heyecanlı değilim. Atakan'la mücadele edeceğim için heyecanlıyım ama bu pozitif bir heyecan. Sonuçta bir şampiyonla mücadele edeceğim. Daha önce de söyledim; bu benim için bir gurur, şeref onunla eşleşmek. Artık ikimizde elimizden geleni yapacağız." şeklinde konuştu.

Survivor All Starda adaya veda eden yarışmacı belli oldu

'AKIŞINA BIRAKTIM'

Merve Aydın, "Buraya düşünerek gelmedim. Ne yacağım ya da ne olacak diye. Sercan gibi akışına bıraktım. Akıştayım şu an. Hayırlısı neyse o olacak. Nasibimizde ne varsa onu yaşayacağız zaten. Aleyna'yla düelloda ilk kez eş olduk. O da mücadelesini verecek, ben de mücadelemi vereceğim. Bir kişi üst tura geçecek, kalan da mücadelesine devam edecek." dedi.

Haberin Devamı

Survivor All Starda adaya veda eden yarışmacı belli oldu

ALEYNA YARIŞMAYA VEDA ETTİ

Düellonun ilk turunda Aleyna, Merve'ya karşı 5-1 kaybetti. Atakan da, Özgür'e karşı 5-4 kazandı. Düellonun final turunda Özgür'e 5-0 kaybeden Aleyna yarışmaya veda etti. Aleyna Kalaycıoğlu, "Bu sabah kimseye söylemedim ama dün gece gerçekten kabus görmüştüm. İstanbul'dan çağrıldığıma dair bir kabus gördüm.  Onu düşünmemeye çalıştım ama her şeyde bir hayır vardır. Her düellomda Allah'ım hayırlısıysa kalayım değilse gideyim diyorum. Benim için bu sene güzel geçti. Genel olarak üzüldüğüm çok şey oldu ama mutlu olduğum da çok şey oldu." dedi.

Survivor All Starda adaya veda eden yarışmacı belli oldu