Yarışma

Yarışma

Son dakika Yarışma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yarışma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yarışma haber sayfamızda...

Yarışma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 14.420 yarisma haberi bulunmuştur.
Milli güreşçi Taha Akgül: İkinci olimpiyat şampiyonluğumu anneme hediye etmek istiyorum
Milli güreşçi Taha Akgül: İkinci olimpiyat şampiyonluğumu anneme hediye etmek istiyorumAvrupa, dünya ve olimpiyat şampiyonu milli güreşçi Taha Akgül, "İnşallah ikinci kez olimpiyat şampiyonu olup o altın madalyayı anneme hediye etmek istiyorum" dedi.
5.05.2021Güreş
Bakanlıktan ‘Hep Beraber Yaşam Güvenliği’ projesine ödül
Bakanlıktan ‘Hep Beraber Yaşam Güvenliği’ projesine ödülÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından bu yıl 35’incisi düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası etkinlikleri kapsamında “Güçlü İletişim Güvenli İşyeri İyi Uygulama Yarışması” gerçekleştirildi.
5.05.2021Vitrin
Yarışma Eş Anlamlısı Nedir? Yarışma Kelimesinin Eş Anlamı Olan Sözcükler
Yarışma Eş Anlamlısı Nedir? Yarışma Kelimesinin Eş Anlamı Olan SözcüklerYarışma kelimesinin anlamı pek çok kişi tarafından biliniyor. Yarışma kelimesiyle aynı anlamda kullanılan bazı sözcükler bulunuyor. Bireyler özellikle yarışma kelimesinin hangi kelimelerle aynı anlamı taşıdığı merak ediliyor. Yarışma sözcüğünün eş anlamları öğrenilmek isteniyor. Yarışma eş anlamlısı nedir? Yarışma kelimesinin eş anlamı olan sözcüklerle ilgili detayları derledik.
4.05.2021Eğitim
Son dakika! Dünya bu 2 Türk kızını konuşuyor: Büyük gurur!
Son dakika! Dünya bu 2 Türk kızını konuşuyor: Büyük gurur!Avrupa Trampolin Cimnastik Şampiyonası’nda Türkiye’ye ilk bireysel bronz madalyayı, senkronize finalinde ise ilk gümüş madalyayı kazandıran Elif Çolak ve Sıla Karakuş’un hedefi, 2024 olimpiyatları. Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Çelen, “Tüm dünya cimnastiği Türkiye’yi konuşuyor. Artistik, ritmik, trampolin, aerobik, parkur tüm disiplinlerdeki yükselişimiz Türkiye’nin artık bir cimnastik ülkesi olduğunu gösteriyor” dedi.
4.05.2021Gündem
Survivor Yunanistan kadrosu 2021: Survivor Yunanistan yarışmacıları kimler? İşte, Yunan yarışmacıların isimleri
Survivor Yunanistan kadrosu 2021: Survivor Yunanistan yarışmacıları kimler? İşte, Yunan yarışmacıların isimleriSurvivor 2021 birleşme partisi heyecanı ile ekrana geldi. Acun Ilıcalı'nın da daha önce sürpriz olarak duyurduğu gibi yarışmaya konuk olarak Survivor 2021 Yunanistan yarışmacıları da katıldı. Peki, Survivor 2021 Yunan yarışmacılar kimler?
3.05.2021Cadde
İtalya hükümeti onay verdi! 2023'te tamamlanacak...
İtalya hükümeti onay verdi! 2023'te tamamlanacak...İtalya hükümeti başkent Roma'nın en ünlü tarihi yapılarından Kolezyum'a ahşap bir zemin yapma planını onayladı.
3.05.2021Dünya
Heykelin ustalarına destek!
Heykelin ustalarına destek!Eserlerini sergileme fırsatı bulamayan yetenekli sanatçıların görünürlüğünü artırmayı ve heykel sanatına gönül verenleri teşvik etmeyi amaçlayan ‘Heykelde Yeni Keşifler’ yarışması başvurularınızı bekliyor
'II. Heykelde Yeni Keşifler' yarışması başladı
'II. Heykelde Yeni Keşifler' yarışması başladıTürkiye’nin 49 yıllık en köklü sanat ve kültür dergisi Milliyet Sanat’ın, heykel sanatının gelişimine katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirdiği “II. Heykelde Yeni Keşifler” yarışmasına başvurular başladı. Bu yıl Mesa Holding’in sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan yarışmada; eserlerini sergileme fırsatı bulamayan yetenekli sanatçıların görünürlüğünü artırmak ve heykel sanatına gönül verenleri teşvik etmek amaçlanıyor. Başvurular 9 Haziran tarihine kadar devam edecek.
MÜSİAD, veresiye defterini kapattı!
MÜSİAD, veresiye defterini kapattı!Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi, Zimem (Veresiye) Defteri geleneğini sürdürüyor.
1.05.2021Ege
ATSO, yeşil binalarda dünya birincisi oldu
ATSO, yeşil binalarda dünya birincisi olduAfyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, İngiltere’de bulunan bina araştırma ve derecelendirme kuruluşu BREEAM’in dünya genelinde yeşil binalar arasında yaptığı oylamada ATSO binasının dünya birincisi olduğunu açıkladı.
30.04.2021Ekonomi
Güneş enerjisinde mini YEKA yarışmalarının son günü tamamlandı
Güneş enerjisinde mini YEKA yarışmalarının son günü tamamlandıYenilenebilir Enerji Kaynak Alanları Güneş Enerjisi Santralleri-3 (YEKA GES-3) yarışmalarının son gününde 4 şirkete 50 megavat kapasite tahsis edildi.
29.04.2021Ekonomi
4. Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali Balkan seçkisi
4. Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali Balkan seçkisiİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla, Kadın Yönetmenler Derneği tarafından düzenlenen 4. Uluslararası Kadın Yönetmenler Festivali’nin Nisan etabı son hız devam ediyor. Atölyeler, film söyleşileri, panel gibi etkinliklerin yanı sıra Nisan ayına özel gösterime giren Balkan seçkisi de festivalde göz dolduruyor.
29.04.2021Kültür Sanat
Güneş enerjisinde mini YEKA yarışmalarının üçüncü günü tamamlandı
Güneş enerjisinde mini YEKA yarışmalarının üçüncü günü tamamlandıYenilenebilir Enerji Kaynak Alanları Güneş Enerjisi Santralleri-3 (YEKA GES-3) yarışmalarının üçüncü gününde 3 şirkete 80 megavat kapasite tahsis edildi.
28.04.2021Ekonomi
Survivor'da kim elendi, hangi isim adaya veda etti 2021? 27 Nisan SMS sıralaması
Survivor'da kim elendi, hangi isim adaya veda etti 2021? 27 Nisan SMS sıralamasıSurvivor 2021 yarışmasında nefesleri kesen iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler heyecanlı yarışı aileleri ve arkadaşları için yaptı. Yarışma takipçileri, 'Survivor iletişim oyununu hangi takım kazandı?' sorusunu araştırıyor. Öte yandan oyun sonrası ada konseyi gerçekleştiriliyor ve ünlüler ya da gönüllüler takımından bir isim adaya veda edecek. Peki, Survivor'da adaya kim veda etti?
28.04.2021Cadde
TÜBİTAK’ta finale kaldılar
TÜBİTAK’ta finale kaldılarKültür Koleji Fen Lisesi öğrencisi Berk Canabakar, danışman öğretmeni Oğuz Yılmaz ile birlikte Türk Dili ve Edebiyatı dalında geliştirdiği “Edebî Bölgelerin Ebedî Müzeleri” projesiyle, Mine Sezer ve Deniz Alaman da danışman öğretmenleri Hande Akarlar önderliğinde hazırladıkları “Anti-Bakteriyel Özellikli Sığla Yağı ve Çinko Oksit Katkılı Yara Örtücü Malzeme Üretimi” konulu projeleriyle TÜBİTAK 52. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışmasında İstanbul Avrupa Bölge 1.’si olarak finale gitmeye hak kazandılar.
28.04.2021Eğitim
YEKA GES-3 yarışmaları ertelendi
YEKA GES-3 yarışmaları ertelendiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları Güneş Enerjisi Santralleri-3 (YEKA GES-3) yarışmalarının ertelendiğini bildirdi.
27.04.2021Ekonomi
Survivor ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 25 Nisan Survivor eleme adayları
Survivor ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 25 Nisan Survivor eleme adaylarıDokunulmazlık oyunu heyecanı ekrana geldi. Ünlüler ve gönüllüler, ikinci dokunulmazlık yarışında kıyasıya mücadele etti. Yarışma takipçileri ise, 'Survivor ikinci dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayları kim?' sorularına yanıt arıyor. Adaya veda eden son isim gönüllüler takımından olmuştu. Peki, dokunulmazlığı hangi takım kazandı?
26.04.2021Cadde
Zeus’a kardeş arıyor
Zeus’a kardeş arıyorSelin Işık, 12 yıl önce sahiplendiği kardeş Terrier cinsi köpeklerinden birini kaybedince, evde yalnız kalan Zeus ismini verdiği minik dostuna arkadaş bulmak için barınaklara bakıyor.
26.04.2021Cadde
Bu kitabın tam zamanı
Bu kitabın tam zamanıNe denizden ne de karadan geçebildiler //  Gelibolu’da duygusallığa yer yok!Bu coğrafyada yaşanan ekonomik veya siyasal tüm gelişmeleri dikkate alarak, Çanakkale ve Boğazların 1915’e göre stratejik öneminden bir şey yitirdiği söylenebilir mi? Elbette “Hayır!” Bu cevabı verirken, 18 Mart 1915’te Çanakkale Boğazı’nda hezimete uğrayan İtilaf Devletleri güçlerinin bu kez Çanakkale ve Gelibolu’ya 25 Nisan 1915’te karadan çıkarma yapmak heveslerini de Mustafa Kemal Atatürk’ün nasıl kursaklarında bıraktığını bilmekte yarar var...
25.04.2021Siyaset
Onları özlüyorum
Onları özlüyorum"İnsanları tanımak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey onlara bakmaktır...
24.04.2021Ege
RAMAZANIN IŞIĞINI YAKALAYIN!
RAMAZANIN IŞIĞINI YAKALAYIN!NUN Eğitim ve Kültür Vakfı bu yıl ikincisini düzenleyerek geleneksel hale getirdiği uluslararası fotoğraf yarışması ile tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini Ramazanın ışığını birlikte yakalamaya davet ediyor.
23.04.2021Advertorial
Nazlı Hamarat ve eski sevgilisi mahkemelik oldu
Nazlı Hamarat ve eski sevgilisi mahkemelik oldu'İşte Benim Stilim' isimli yarışma programı ile ünlenen Nazlı Hamarat, çocuğunun babası Gaffar Aydın ile mahkemelik oldu. Açılan davada tanık olarak dinlenen oyuncu Nurseli İdiz, Gaffar Aydın’ın Hamarat hakkında karalama kampanyası başlattığını söyledi. Gaffar Aydın’ın avukatı ise, “Nazlı hanımın eski eşi vahşi şekilde öldürülmüştür. Müvekkilim kendi canının derdinde” dedi.
22.04.2021Cadde
Bakan Dönmez yarışma için tarih verdi
Bakan Dönmez yarışma için tarih verdiBakan Dönmez: "Haftaya pazartesi itibarıyla güneş enerjisinde ilk mini Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları yarışmalarımızı gerçekleştireceğiz" dedi.
21.04.2021Haberler
Bakan Dönmez yarışma için tarih verdi
Bakan Dönmez yarışma için tarih verdiBakan Dönmez: "Haftaya pazartesi itibarıyla güneş enerjisinde ilk mini Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları yarışmalarımızı gerçekleştireceğiz" dedi.
21.04.2021Ekonomi
Survivor'da kim elendi, Survivor iletişim ödülünü hangi takım kazandı? 20 Nisan SMS sıralaması
Survivor'da kim elendi, Survivor iletişim ödülünü hangi takım kazandı? 20 Nisan SMS sıralamasıSurvivor'a kim veda etti?İletişim oyununda ünlüler ve gönüllüler parkurda mücadele etti. Survivor 2021 yarışması tüm hızıyla devam ediyor. İletişim ödülü oyununun arından iki takım da eleme konseyinde bir araya geldi. Survivor adasına ünlüler veya gönüllülerden bir isim veda ediyor. Peki, Survivor kim elendi, iletişim oyununu kim kazandı? İşte, 20 Nisan Survivor SMS sıralaması...
21.04.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

yarışmasurvivor 2021yekakim kazandıhangi takım

Yarışma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.