Geri Dön

Survivor Ardahan nereli, kim, kaç yaşında? Survivor Ardahan boyu kaç cm?

Survivor Ardahan Uzkanbaş hakkında meraklı arayış devam ediyor. Survivor 2020'de Gönüllüler takımında mücadele eden ve başarılı performans sergileyen Ardahan nereli, kaç yaşında? Survivor Ardahan'ın boyu kaç cm? Survivor Ardahan kimdir? İşte cevabı...

Survivor Ardahan nereli, kim, kaç yaşında? Survivor Ardahan boyu kaç cm?

Haftanın 7 günü yayınlanmaya ve izleyicisini ekrana kilitlemeye devam eden Survivor büyük ilgiyle takip ediliyor. Her sezon olduğu gibi bu sezon da Survivor yarışmacıları merak ediliyor. Survivor yarışmacılarının özel yaşamları hakkında bilgi edinmek isteyen izleyiciler, tek tek araştırıyor. Bu isimler arasında yer alan Survivor Ardahan nereli, kim, kaç yaşında? Survivor Ardahan'ın boyu kaç cm? İşte Survivor yarışmacısı Sadık Ardahan Uzkanbaş hakkında merak edilen bilgiler...

SURVİVOR ARDAHAN NERELİ, KİM, KAÇ YAŞINDA, BOYU KAÇ?

1987 yılında Adana'da doğan ve hala Adana'da yaşayan Sadık, 8 yıl boyunca Adanaspor altyapı takımlarında futbol oynadı ve yaşadığı sakatlıklar nedeniyle futbola ara vermek zorunda kaldı, zaman bulduğu o arada askerlik görevini yerine getirmek için askere gitti ve askerden geldikten kısa bir dönem sonra ilk yurtdışı tecrübesini yaşadı.

Önce Dubai'ye gidip 2 yıl orada kaldı, sonrasında Türkiye'ye dönüşüyle birlikte spora tekrar zaman ayıran Uzkanbaş, Kazakistan'a geçti ve orada da 6 ay bulundu.

Sadık Ardahan Uzkanbaş kendisini şöyle tanımlıyor:

"Yeni yerler, yeni kültürler ve yeni insanlar tanımayı çok seviyorum, bu yüzden imkanım olduğu süre içinde hep bir yerlere gidip, yeni yerler görmek istiyorum. Ve şu an hayallerimden biri olan 2020 Survivor'da bulunduğum için kendimi oldukça şanslı hissediyorum, hayallerime bır adım daha yaklaşmanın mutluluğu içerisindeyim. İnsanların yüzündeki tebessüm olmak istiyorum.

Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, ben de arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum."

 

 

Ebru Polat'tan tavsiyerler! "Kocalarınızı elinizden alırlar"Instagram paylaşımları olay olan ünlü şarkıcı, yaklaşık 500 bin izlenen görüntüsü ile sosyal medyayı salladı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber