Geri Dön

Survivor Berkay kimdir, kimin kardeşi? Survivor Berkay Yuvakuran kaç yaşında?

Survivor Berkay, yarışmaya yedek yarışmacılar arasında dahil oldu. Rekabetin olduğu yarışmada Berkay Yuvakuran, Gönüllüler takımında yarışıyor. Berkay, eski futbolcu Semih Yuvakuran'ın da oğludur. Peki Survivor Berkay kimdir, kimin kardeşi?

Survivor Berkay kimdir, kimin kardeşi? Survivor Berkay Yuvakuran kaç yaşında?

Survivor'ın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde ada konseyi ekranlara gelecek. Survivor yarışmacılarının yaşamları ise merak ediliyor. Surivovr'a yedekler arasından giren Berkay Yuvakuran ise yarışmanın dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Peki Survivor Berkay kimdir, kaç yaşında?

SURVIVOR BERKAY KİMDİR?

2 Kasım 1997 doğumlu Berkay Yuvakuran, 24 yaşındadır. Survivor Berkay Yuvakuran Nişantaşı Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmuştur. Sporcu kimliğiyle öne çıkan Berkay Yuvakıran, eski futbolcu Semih Yuvakuran'ın da oğludur. Öte yandan üçüz kardeş olan Berkay Yuvakuran, Beşiktaş'ın şu anki kalecisi Utku Yuvakuran'ın da kardeşidir. Berkay YuvakUran'ın boyu 1.90 kilosu ise 89'dur. 23 yaşındaki Berkay Yuvakuran, mesleğinin de futbolculuk olduğunu belirtiyor.

11 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni11 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet