Geri Dön

TEK YÜREK OLDULAR

Acun Ilıcalı, Nusret Gökçe ve Yalın, Elazığ’daki depremzedeler için kolları sıvadı. Ünlü isimler, topladıkları yardımları şehre ulaştırdı

TEK YÜREK  OLDULAR

Elazığ’da meydana gelen 6.8’lik deprem için ülkedeki seferberlik devam ediyor. Acun Ilıcalı, zarar gören vatandaşlar için TV8’de başlattığı yardım kampanyasıyla, 51 milyon TL toplarken, Nusret Gökçe, Instagram hesabından, Türkiye’deki altı Nusr-et restoranlarının dünkü gelirini, şehre bağışlayacağını duyurdu. Gökçe, tahmini gelirin 2 milyon TL olacağını söyledi.
Yalın ise Zorlu PSM’deki konserini iptal etmeyerek, anlamlı bir olaya imza attı. Şarkıcı, Instagram’dan, konsere geleceklerden kışlık ürünler getirmelerini istedi. Yüzlerce poşetten oluşan bir TIR yardım, dün yola çıktı. Konser erteleyenlere saygısı olduğunu belirten şarkıcı, “Biz iptal etmedik. Ekipçe organize olduk ve iki kişinin gücünden çok daha büyük bir şeye imza attık” şeklinde konuştu.

TEK YÜREK  OLDULAR

Hakan Ural canlı yayında duygusal anlar yaşadıTürkiye’nin birçok şehrinde orman yangını çıktı. Herkes gelen bu felaket haberleriyle sarsıldı. Siyaset bilimcisi, yazar Süleyman Seyfi Öğün’ün konuyla ilgili kendisine yolladığı mesajı okuyan Hakan Ural, canlı yayında güçlükle konuşabildi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet