Cadde 'Üç Kız Kardeş'in yeni bölümünden tanıtım! 'Kim yaptı bu kötülüğü sana?'

'Üç Kız Kardeş'in yeni bölümünden tanıtım! 'Kim yaptı bu kötülüğü sana?'

15.11.2023 - 14:03 | Son Güncellenme:

Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş. Tüm yaşananlara rağmen tekrar aile olmak için her şeyi göze alan kardeşleri sıkıntılı günler bekliyor.

Çekimlerinin Ayvalık’ın muhteşem doğasında gerçekleştiği Üç Kız Kardeş'te sular durulmuyor. Somer ve Türkan’ın kızları Defne ile birlikte tekrar aile olmak için bir araya geldiği tanıtımda gerçek ortaya çıkıyor.

Haberin Devamı

Rüçhan, hasta yatağında kendisine bu kötülüğü yapanın Türkan olduğunu Somer'e söylüyor. Duydukları karşısında şoke olan Somer'in ne yapacağı ise şimdiden büyük merak uyandırdı.

Üç Kız Kardeşin yeni bölümünden tanıtım Kim yaptı bu kötülüğü sana

Başarısını yurt dışında da sürdüren dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Üç Kız Kardeşin yeni bölümünden tanıtım Kim yaptı bu kötülüğü sana

Yapımını Süreç Film’in, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği dizide; Reha Özcan, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Üç Kız Kardeşin yeni bölümünden tanıtım Kim yaptı bu kötülüğü sana

Haberin Devamı

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan Üç Kız Kardeş, salı akşamları Kanal D'de.