Geri Dön

Umut Demirdelen kimdir, neden öldü? Umut Demirdelen'in hastalığı neydi, kaç yaşındaydı? İşte biyografisi...

Umut Demirdelen, yoğun bakımda tedavi altına alındı. Demirdelen'den acı haber geldi. Tedavi altına alınan oyuncu hayatını kaybetti. Ünlü oyuncu ile ilgili gelen haber sonrasında ise yaşamı araştırılmaya başlandı. Peki Umut Demirdelen kimdir, neden öldü?

Umut Demirdelen kimdir, neden öldü? Umut Demirdelen'in hastalığı neydi, kaç yaşındaydı? İşte biyografisi...

Umur Demirdelen kimdir? sorusunun yanıtı gündemde araştırılıyor. Ünlü oyuncu Umut Demirdelen, yoğun bakımda tedavi altına alındı.Demirdelen'in yoğun bakıma alındığını tiyatrocu Nedim Saban sosyal medya hesabı Instagram'dan duyurdu. Demirdelen, yaşamını yitirdi. Peki Umut Demirdelen neden öldü, hastalığı neydi?

Umut Demirdelen, akciğerindeki kronik rahatsızlığının nüksetmesi nedeniyle yoğum bakımda tedavi altına alındı.

Nedim Saban, sosyal medya hesabından duyurdu:

Hayata sarıl. Neler atlatmadın sen Umudum. Acil şifalar, çabuk iyileş, kavga etmeye değen çok az kişi var şu hayatta.

UMUT DEMİDELEN'DEN KÖTÜ HABER GELDİ!

Tedavi altına alınan Umut Demirdelen yaşamını yitirdi.

UMUT DEMİRDELEN KİMDİR?

Umut Demirdelen, 1953 yılında doğdu.Aslen Ankaralı olan Demirdelen, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu. Askerliğini, 1983 yılında Ankara Mamak Muhabere Okulu’nda Asteğmen olarak yaptı.

UMUT DEMİRDELEN'İN OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER

Şöhret Tutkusu, Tanrı Misafiri, Karanlık Sular, İş, Şehnaz Tango, Kurtuluş, Nefes Alamıyorum, Mercan Kolye, Bizim Sokaklar, Küçük Besleme, Yüzleşme, Üvey Baba, Derviş, Abdülhamit Düşerken, En Son Babalar Duyar, Sırlar Dünyası, Kırık Ayna, Şarkılar Seni Söyler, Avrupa Yakası, Gizli Dünyalar, Kadın İsterse, Beşinci Boyut, Çat Kapı, Sahte Prenses, Yalancı Yarim, Yaprak Dökümü, Kurtlar Vadisi Pusu, Zincir Bozan, Kurşun Bilal ve Payitaht Abdülhamit gibi bir çok projede rol aldı.

25 Ekim 2020 Magazin Haberleri Bülteni25 Ekim 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber