Geri Dön

Yağmur: Kıyamet Çiçeği oyuncuları kim, konusu nedir? Yağmur: Kıyamet Çiçeği nerede çekildi?

Yağmur: Kıyamet Çiçeği filmi yerli yapımların adından söz ettiren projelerinden. Filmin oyuncuları ve konusu araştırmalara konu oldu. Yağmur: Kıyamet Çiçeği filmi, çeşitli dallarda ödüllere layık görüldü. Peki, Yağmur: Kıyamet Çiçeği konusu nedir?

Yağmur: Kıyamet Çiçeği oyuncuları kim, konusu nedir? Yağmur: Kıyamet Çiçeği nerede çekildi?

Sevilen filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Onur Aydın üstleniyor ve Kazım Koyuncu'nun hayatı anlatılıyor. 2014 yılında çekilen film etkileyici bir dram filmidir. Başrollerinde Engin Hepileri, Elena Viunova, Erkan Kolçak Köstendil ve Altan Erkekli bulunuyor. İşte, filmin ayrıntıları...

YAĞMUR: KIYAMET ÇİÇEĞİ KONUSU

Kazım yirmi yaşında bir üniversite öğrencisidir. Siyasi görüşleri nedeni ile gözaltına alınınca, üniversiteden uzaklaştırma cezası alır. Kendine yeni bir yön çizmeye karar verir. Okulu bırakacak ve profesyonel olarak müzik yapacaktır. Ama bunu ailesine yakınlarına anlatmak ve ikna etmek düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.

YAĞMUR: KIYAMET ÇİÇEĞİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Dikkat çeken yerli filmin çekimim yeri günün konusu oldu. Sevilen film, Yağmur: Kıyamet Çiçeği çekimleri Trabzon'da yapıldı. 

YAĞMUR: KIYAMET ÇİÇEĞİ OYUNCULARI

Engin Hepileri
Elena Viunova
Erkan Kolçak Köstendil
Devrim Saltoğlu
Settar Tanrıöğen
Altan Erkekli
Yiğit Adalı
Devrim Yakut
Sait Genay
Serap Aksoy
Rıza Sönmez
Hüseyin Avni Danyal
Ruhi Sarı
Ceren Hamzaoğlu
Ayhan Eroğlu
Ahmet Özbaysal
Berat Aydın

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber