Geri Dön

'Yalancı' dizisi final mi yapıyor?

'Yalancı' dizisinden hayranlarını üzecek haber geldi. Başrollerini Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak'ın paylaştığı Yalancı dizisi bir türlü istenen reytingleri yakalayamadı. Dizinin 10'uncu bölümde final yapacağı iddia edildi.

'Yalancı' dizisi final mi yapıyor?

Show TV’nin Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş, Şahin Irmak gibi ünlü oyuncuları buluşturan dizisi Yalancı'dan hayranlarını üzecek haber geldi.

Süreç Film’in uyarlama dizisi başta cuma akşamları seyirciyle buluşmuş, ardından da Aziz dizisi başlayınca yayın günü değiştirilmiş ve salıya alınmıştı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, bir öğretmenin başına gelen olayı ispat etmek için verdiği büyük mücadeleyi anlatan, nefes nefes olayları konu alan dizinin 10'uncu  bölümde final yapacağı öğrenildi. Bugün repo (izin) yapan dizi ekibi yarın 10'uncu bölümün çekimine başlayacak.

YALANCI DİZİSİ UYARLAMA MI?
Yönetmenliğini Hülya Gezer'in yaptığı ve senaryosunu Yazıhane ekibinin üstlendiği dizi; BAFTA ödüllerine aday gösterilen İngiliz dizisi Liar'dan uyarlanmıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber