Salih Bademci

Salih Bademci

Son dakika Salih Bademci haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Salih Bademci gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Salih Bademci haber sayfamızda...

Salih Bademci

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 502 salih bademci haberi bulunmuştur.
Küslük var mı? Çağatay Ulusoy'dan Kıvanç Tatlıtuğ açıklaması
Küslük var mı? Çağatay Ulusoy'dan Kıvanç Tatlıtuğ açıklaması Dostluklarıyla dikkat çeken Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy'un, Instagram'da birbirlerini takip etmeyi bıraktığı öne sürülmüştü. Bu hamle sonrası sosyal medyada ortaya atılan 'arkadaşlık bitti' iddiası gündem olmuştu. İkilinin hayranları tarafından merak konusu olan soruya Çağatay Ulusoy'dan cevap geldi.
7.04.2024 Cadde
‘Her şey harika gidiyor’
‘Her şey harika gidiyor’ Melis Sezen, ‘Bir Cumhuriyet Şarkısı’ filminin çekimlerine devam ediyor.
2.04.2024 Cadde
Çağatay Ulusoy'dan kafa karıştıran hamle! Gizemli kadın merak uyandırdı
Çağatay Ulusoy'dan kafa karıştıran hamle! Gizemli kadın merak uyandırdı İlk projesinde canlandırdığı 'Emir Sarrafoğlu' karakteriyle hafızalarda yer eden Çağatay Ulusoy, geçtiğimiz akşam Bebek'te arkadaşlarıyla eğlendi. Mekan çıkışında basın mensuplarını fark eden ünlü oyuncu, yaptığı hareketle kafaları karıştırdı.
26.03.2024 Cadde
Yıldızlar geçidi
Yıldızlar geçidi Maximum Uniq, nisan ayında tiyatro oyunlarından konserlere, çocuk oyunlarından talk-show’lara kadar farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak ve yıldız isimleri sahnesinde ağırlayacak.
26.03.2024 Cadde
Okuma provası yapıldı
Okuma provası yapıldı Salih Bademci, Ertan Saban, Birce Akalay, Melis Sezen, Şifanur Gül, Mehmet Özgür ve Okan Yalabık’ın yer aldığı ‘Bir Cumhuriyet Şarkısı’ filminin okuma provası yapıldı.
20.03.2024 Cadde
'Bir Cumhuriyet Şarkısı'nın okuma provası yapıldı
'Bir Cumhuriyet Şarkısı'nın okuma provası yapıldı Yağız Alp Akaydın’ın yöneteceği 'Bir Cumhuriyet Şarkısı' filminin okuma provası; Salih Bademci, Ertan Saban, Birce Akalay, Melis Sezen, Şifanur Gül, Mehmet Özgür ve Okan Yalabık gibi oyuncuların katılımı ile gerçekleşti.
19.03.2024 Cadde
‘Bir Cumhuriyet Şarkısı’ filmi sete çıkıyor
‘Bir Cumhuriyet Şarkısı’ filmi sete çıkıyor Salih Bademci, Ertan Saban, Şifanur Gül ve Birce Akalay’ın başrolünü paylaştığı ‘Bir Cumhuriyet Şarkısı’ filmi sete çıkıyor.
16.03.2024 Cadde
Salih Bademci: Biz ünlüler yalancıyız galiba!
Salih Bademci: Biz ünlüler yalancıyız galiba! Oyuncu Salih Bademci, önceki akşam Etiler'de bir mekanda oyuncu arkadaşlarına yemek verdi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu, "Bu sene dinlenmek istiyordum. Eşim ve çocuklarımla olmak istiyordum ama sadece 4 ay sürdü" dedi.
6.03.2024 Cadde
Yıldızlar sahnede
Yıldızlar sahnede Maximum Uniq’de mart ayında tiyatro oyunlarından, konserlere, çocuk oyunlarından talk-show’lara kadar farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak.
27.02.2024 Cadde
‘Hücreler’ ayakta alkışlandı
‘Hücreler’ ayakta alkışlandı Engin Günaydın, Cengiz Bozkurt, Şinasi Yurtsever, Nilperi Şahinkaya, Kubilay Aka, Deniz Cengiz ve Gökçen Gökçebağ’ı aynı sahnede buluşturan ‘Hücrelerin’in galası önceki akşam Maximum Uniq Hall’da gerçekleşti.
31.01.2024 Cadde
'Dilek Taşı'ndan muhteşem final! Figen ile Mustafa evlendi
'Dilek Taşı'ndan muhteşem final! Figen ile Mustafa evlendi Yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül'ün üstlendiği Kanal D dizisi 'Dilek Taşı', dün akşam 20'nci bölümü ile ekranlara geldi. İlgiyle izlenen dizi, yayınlanan final bölümü ile yine izleyicilerden tam not aldı. İşte 'Dilek Taşı'nın son bölümünde yaşananlar...
25.01.2024 Cadde
'Dilek Taşı'nda Mustafa'ya komplo! Aras ve Dündar hayatını kaybetti
'Dilek Taşı'nda Mustafa'ya komplo! Aras ve Dündar hayatını kaybetti Başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı, yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül'ün üstlendiği Kanal D dizisi 'Dilek Taşı' 19'uncu bölümü ile ekranlara geldi. İşte 'Dilek Taşı'nın son bölüm özeti...
18.01.2024 Cadde
Rona'ların köşkünde ortalık karıştı! Fatma ne derse oluyor
Rona'ların köşkünde ortalık karıştı! Fatma ne derse oluyor Başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı, yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül'ün üstlendiği Kanal D dizisi 'Dilek Taşı' 18'inci bölümü ile ekranlara geldi. İşte 'Dilek Taşı'nın son bölüm özeti...
11.01.2024 Cadde
'Dilek Taşı'nda davetsiz misafir ortalığı karıştırdı! Harun kanlar içinde yere yığıldı
'Dilek Taşı'nda davetsiz misafir ortalığı karıştırdı! Harun kanlar içinde yere yığıldı Başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı, yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül'ün üstlendiği Kanal D dizisi 'Dilek Taşı' 17'nci bölümü ile ekranlara geldi. İşte 'Dilek Taşı'nın son bölüm özeti...
4.01.2024 Cadde
'Dilek Taşı'nda Aras'ın bildikleri her şeyi değiştirebilir! Figen son anda kurtardı
'Dilek Taşı'nda Aras'ın bildikleri her şeyi değiştirebilir! Figen son anda kurtardı Başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı, yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül'ün üstlendiği Kanal D dizisi 'Dilek Taşı' 16'ncı bölümü ile ekranlara geldi. İşte 'Dilek Taşı'nın son bölüm özeti...
28.12.2023 Cadde
'Dilek Taşı'nda Mustafa ve Figen arasında soğuk rüzgarlar esiyor!
'Dilek Taşı'nda Mustafa ve Figen arasında soğuk rüzgarlar esiyor! 12 Eylül 1980 askeri darbesinden sonra yaşanan olayları farklı bir bakış açısıyla ekrana getiren; Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay'ın başrollerinde yer aldığı 'Dilek Taşı'nın yeni bölümünden tanıtım yayınlandı.
26.12.2023 Haberler
'Dilek Taşı'nda Mustafa ve Figen arasında soğuk rüzgarlar esiyor!
'Dilek Taşı'nda Mustafa ve Figen arasında soğuk rüzgarlar esiyor! 12 Eylül 1980 askeri darbesinden sonra yaşanan olayları farklı bir bakış açısıyla ekrana getiren; Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay'ın başrollerinde yer aldığı 'Dilek Taşı'nın yeni bölümünden tanıtım yayınlandı.
26.12.2023 Cadde
Cem Özer'den metro çıkışı! 'Üstünüze atlayıp yemiyorlar'
Cem Özer'den metro çıkışı! 'Üstünüze atlayıp yemiyorlar' Ünlüler, zaman zaman toplu taşıma araçlarıyla seyahat ediyor. Kimi otobüs, kimi metro, kimi metrobüs kullanıyor. O isimlere her geçen gün yenileri eklenirken, Cem Özer'den dikkat çeken bir çıkış geldi. Ünlü oyuncu, yurt dışında toplu taşıma kullanmalarına karşın ülkemizde bunu tercih etmeyenleri hedef aldı.
22.12.2023 Cadde
'Dilek Taşı'nda Figen, Mustafa'nın kimliğini sorguluyor!
'Dilek Taşı'nda Figen, Mustafa'nın kimliğini sorguluyor! Yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül'ün üstlendiği Kanal D dizisi 'Dilek Taşı', dün akşam 15'inci bölümü ile ekranlara geldi. İlgiyle izlenen dizi, yayınlanan yeni bölümü ile yine izleyicilerden tam not aldı. İşte 'Dilek Taşı'nın son bölümünde yaşananlar...
21.12.2023 Cadde
Geç mi kaldı?
Geç mi kaldı? 12 Eylül 1980 askeri darbesinden sonra yaşanan olayları farklı bir bakış açısıyla ekrana getiren ‘Dilek Taşı’nın yeni bölümünden tanıtım yayınlandı.
19.12.2023 Cadde
'Dilek Taşı'nda Figen ve Kenan nikâh masasına oturuyor!
'Dilek Taşı'nda Figen ve Kenan nikâh masasına oturuyor! 12 Eylül 1980 askeri darbesinden sonra yaşanan olayları farklı bir bakış açısıyla ekrana getiren 'Dilek Taşı' dizisinin yeni bölümünden tanıtım yayınlandı.
18.12.2023 Televizyon
'Dilek Taşı'nda Figen ve Kenan nikâh masasına oturuyor!
'Dilek Taşı'nda Figen ve Kenan nikâh masasına oturuyor! 12 Eylül 1980 askeri darbesinden sonra yaşanan olayları farklı bir bakış açısıyla ekrana getiren 'Dilek Taşı' dizisinin yeni bölümünden tanıtım yayınlandı.
18.12.2023 Cadde
Düet yaptılar
Düet yaptılar Gökçe Bahadır ve Salih Bademci, İstanbul Modern’in sergi ve eğitim programlarını desteklemek, çocuk ve gençlerin sanatla buluşmasına olanak yaratmak amacıyla düzenlenen Gala Modern’e katıldı.
18.12.2023 Cadde
'Dilek Taşı'nda Kenan ile Figen nikah masasında! Efkan'dan kan donduran plan
'Dilek Taşı'nda Kenan ile Figen nikah masasında! Efkan'dan kan donduran plan Başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı, yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül'ün üstlendiği Kanal D dizisi 'Dilek Taşı' 14'üncü bölümü ile ekranlara geldi. İşte 'Dilek Taşı'nın son bölüm özeti...
14.12.2023 Cadde
Burak Dakak hastaneye kaldırıldı
Burak Dakak hastaneye kaldırıldı Demet Akbağ ve Salih Bademci ile 'Aydınlıkevler' oyunununda rol alan Burak Dakak, sahnede yaşadığı kaza nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Oyun, yaşanan kaza nedeniyle yarım kaldı.
11.12.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Salih Bademci ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.