Geri Dön

Yargı’dan etkileyici tanıtım! 'Çınar' namlunun ucunda

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’nın merakla beklenen yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Tanıtımda; Ilgaz ile Ceylin’in evlenmesi herkesi şaşırtırken, Çınar ile Zafer arasındaki boğuşmada kurşunun kime isabet ettiği yeni bölüme dair heyecanı arttırdı.

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’i buluşturan ve sürükleyici hikayesiyle ses getiren ‘Yargı’nın yeni tanıtımında; Ilgaz ile Ceylin’in nikah masasına oturduğu anlar gözler önüne seriliyor. Pars sürpriz evlilikle deliye dönerken, Neva ise yıkılıyor.

Gül katilin serbest kalmasının ona verdiği acıyı Engin’le paylaşırken, Engin ne diyeceğini şaşırarak kendini zor tutuyor. Çınar ile Zafer’in boğuştuğu anlarda duyulan silah sesi sonucu kurşunun kime isabet ettiği ise merak konusu haline geliyor.

Yargı’dan etkileyici tanıtım Çınar namlunun ucunda

OYUNCU KADROSU
Yargı’nın kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, yeni bölümleri ile her pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de.

 

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber