Geri Dön

Yeşilçam oyuncusu Muharrem Erdemir koronavirüs nedeniyle entübe edildi

Medya dünyasında felaket tellalı olarak tanınan Onur Akay’dan bir üzücü haber daha geldi. Oyuncu Muharrem Erdemir’in ailesi ile görüştüğünü söyleyen Akay, Erdemir’in koronavirüs nedeniyle entübe edildiğini söyledi.

Yeşilçam oyuncusu Muharrem Erdemir koronavirüs nedeniyle entübe edildi

Çok sayıda dizi, film ve reklamda yer alan oyuncu Muharrem Erdemir, koronavirüse yakalandı. Durumu ağırlaşan Erdemir, entübe edildi.

Endişelendiren bu haberi; Onur Akay duyurdu. Akay, “Çok değerli dostumuz usta oyuncu Muharrem Erdemir, dört gün önce Bağcılar Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Covid-19 testi pozitif çıkan Muharrem Ağabey, dün maalesef entübe edildi" dedi.

"VİRÜS AKCİĞERLERİNİ KAPLAMIŞ"
Uzun süredir öksürük belirtisi olduğunu ve ailesinin Erdemir'i hastaneye gitmesi için ikna edemediğini söyleyen Akay, "Virüs akciğerlerini kaplamış ve akciğerlerinde problem olduğu da ortaya çıkmış. Muharrem Ağabey maalesef yoğun bakımda uyutuluyor ve vücudu oksijen kabul etmiyor. Ne olur dualarınızı esirgemeyin” dedi.

Çok sayıda dizi ve sinema filminde rol alan Muharrem Erdemir, bir dönem Yeşilçam'a Gönül Verenler Derneği’nin başkanlığını yaptı.

Yeşilçam oyuncusu Muharrem Erdemir koronavirüs nedeniyle entübe edildi

Magazin Haberleri Bülteni (7 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet