Oynatma Listesi
FUTBOL

Ali Koç'tan Altay Bayındır müjdesi

Süper Lig'de Başakşehir'i 2-1 mağlup eden Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç açıklamalarda bulundu. Takımın performansından memnun oluğunu söyleyen Koç, Altay için "Altay'ın EURO 2020'ye yetişme ihtimali yüksek, inşallah yetişir." dedi.

Süper Lig'de Başakşehir'i 2-1 mağlup eden Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç açıklamalarda bulundu.

"Çok şükür. Hafif atlattık Covid-19'u. Herkes dikkatli olsun. Benim hastalığım sürecinde yanımda olan herkese, arayıp soranlara çok teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar. Kulübümüz birkaç haftadır virüsle yoğun şekilde boğuşuyor."

"Takımı kutluyorum, bizim için çok önemli maçtı. Başakşehir de talihsiz bir sezon yaşıyor. İki takım için önemli maçtı ama BAY haftası öncesi çok önemli bir virajı kayıpsız geçtik. 7 haftada her şey olabilir"

"Kaptanımıza, hocamıza, sportif teknik direktörümüze, pek çok rolü olan Emre Belözoğlu'na teşekkürler, bir hava yakaladılar, hava değişti. Rakibe az şans veriyoruz, şu anda gidişattan, oynadığımız futboldan son derece memnunuz."

"Kalecimiz Altay sadece iyi bir kaleci değil, iyi bir insan. Çok geçmiş olsun. Sadık da ameliyat oldu, ona da geçmiş olsun. Altay'ın EURO 2020'ye yetişme ihtimali yüksek, inşallah yetişir."

"En çok hakem hatasına maruz kalan ancak en az şikayet eden kulüp Fenerbahçe'dir"

"Bugün VAR odasındaki arkadaş, Ümit Öztürk, bizim Fenerbahçe Spor Kulübü olarak sıkıntılarımız var. VAR'da olsun, sahada olsun hakemlik yaptığı maçlarda sıkıntı yaşıyoruz. Bugün Cüneyt hocanın işini zorlaştırdı"

"Erol hocanın Fenerbahçe'de emeği var, bugün şampiyonluktan söz ediyorsak bunda Erol Bulut hocanın da katkısı vardır"

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER