Oynatma Listesi
FUTBOL

Ersan Parlatan: “Bize çok zor anlar yaşattılar”

Göztepe Teknik Direktörü Ersan Parlatan, zorlu bir karşılaşma oynadıklarını ifade ederek, “İlk devrenin son yarım saatinde her türlü üstünlüğü sağladılar. Bize çok çok zor anlar yaşattılar. Çok iyi oynamadığımız maçta 1 puan alabiliyorsak Denizli gibi zor bir deplasmanda bu bizim için bir avantajdır” dedi.

Süper Lig’in 20. haftasında Göztepe deplasmanda karşılaştığı Denizlispor ile 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma sonrası açıklamada bulunan Ersan Parlatan, galibiyet serilerini devam ettirmek istediklerini ancak bunu başaramadıklarını ifade etti. Denizli’ye kazanmak için geldiklerini anımsatan ama çok zorlu anlar yaşadıklarını dile getiren Ersan Parlatan şunları söyledi:
“Bir serimiz vardı. Burada devam ettirmek istiyorduk. Neticesinde yine kaybetmedik ama biz kazanmak için buraya gelmiştik. Maça iyi başladık. İlk 15 dakikada istediğimiz şekilde futbolumuzu oynayıp, bu skora da yansıdı. 1-0 öne geçtik. 15. dakika gibi Halil’in bir pozisyonu vardı. 2-0 orada öne geçmiş olsaydık belki çok farklı yerlere gidebilirdi ama şu bir gerçek ki burada Denizlispor’u kutlamak lazım. İlk devrenin son yarım saatinde her türlü üstünlüğü sağladılar. Bize çok çok zor anlar yaşattılar. Kendi ceza sahamızda, kalemizin önünde çok tehlikeli pozisyonlar atlattık, bu da bir gerçek, bunu da belirtmek lazım. İkinci devreye gelince. Yine bir 20 dakika kendi oyunumuzu sahaya yansıtabildik. Pas yapabildik, geriden çıkışlarımızda, bunu geçiş oyunumuzda paslarla birlikte sağlayabilir, yine neticesinde 2-0 yapabilirdik Jerome’nin pozisyonunda ama yine bu son bölümde gerçekten Denizlispor’un büyük bir arzusu vardı, burada kaybetmeme adına veya maçı çevirme adına ellerinden gelen her şeyi yaptılar.”

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER