Oynatma Listesi
FUTBOL

Fenerbahçe'de Selahattin Baki'den hakem tepkisi

Süper Lig'de Gençlerbirliği'ne 2-1 mağlup olan Fenerbahçe'de Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki ve Alper Pirşen açıklamalarda bulundu.

Süper Lig'de Gençlerbirliği'ne 2-1 mağlup olan Fenerbahçe'de Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki açıklamalarda bulundu.

"VAR hakeminin aile ilişkilerinin ve geçmişinin açıklanmasını istiyoruz. Açıklanmazsa zaten biz açıklayacağız. Bu camia geçmişte operasyon yemiş bir camia. Ben bu fetöcü zihniyetin Fenerbahçelileri sokağa dökme çabası olduğunu görüyorum."

"İki tane operasyon yapılıyor. Fenerbahçe iyidir, kötüdür o futbolseverlerin yorumu. Ama sen yediğin gol ofsaytsa saymayacaksın, golse vereceksin."

"Operatörlerin içinde çalışanların kim olduğunu, firmayı çok iyi buluyoruz. Hem Galatasaray maçında hem burada karşımıza çıkan kişi hakkında gereken yapılmalıdır. Türk futbolunun iyi yere gitmesi için bu yapının silkelenmesi, yeni bir düzenin kurulması gerekiyor"

"Kötü de oynasak hakkımızı kimseye yedirmeyiz ve hakkımızı kimse yememeli. Bugün yediğimiz gol kesin olarak ofsayt."

 Alper Pirşen ise "Galatasaray maçının operatörü de aynı arkadaş, Mesut'un karşıdan fotoğrafını çektiler, ayak değdi mi değmedi mi vermediler, biz dijital çalışma yaptığımızda onun da ofsayt olmadığı ortaya çıktı. Bizi aptal yerine koyamazsınız, yakalandılar." ifadelerini kullandı.

"Yapıyı, içinde kimler olduğunu biliyoruz. Hawk-eye operasyonunun bir karşılığı olacak, hem burada, hem Galatasaray maçında karşımıza çıkan bu kişiyle ilgili gerekenleri yapacağız. Hem bu yapının, hem hakem camiasının silkelenmesi gerekiyor."

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER