Oynatma Listesi
FUTBOL

Fuat Çapa: "Antalyaspor karşısında bu kadar pozisyon bulan tek takımız"

Spor Toto Süper Ligin 29uncu haftasında Fraport-TAV Antalyaspor ile Kasımpaşa 1-1 berabere kaldı. İki takımın teknik direktörleri, basın toplantısında karşılaşmayı değerlendirdi.

Kasımpaşa Teknik Direktörü Fuat Çapa ise bekledikleri bir Antalyaspor'u karşılarında gördüklerini söyledi. Rakip karşısında dikkatli olmaları gerektiği bilinciyle mücadele ettiklerini belirten Fuat Çapa, Rakibimizin yapacağımız hataları net bir şekilde değerlendireceğini bilerek oynadık. Pozisyon vermeden gol yedik. Kendi girdiğimiz 3-4 net pozisyonu da değerlendiremedik. Bu bizim adımıza üzücü. Son haftalarda Antalyaspor karşısında bu kadar pozisyon bulan tek takımız. Bu pozisyonları bulmak bizim için artı. Artık ligin son haftalarına yaklaştık. Sezonu nasıl başladığınız değil, nerede bitirdiğiniz önemli açıklamasında bulundu.

Puan sıralamadaki yere göre takımların başarılı ya da başarısız olduğuna bakıldığını sözlerine ekleyen Fuat Çapa, konuşmasını şöyle tamamladı:

"Son oynadığımız 4-5 karşılaşmaya bakarsak takımımızın kolayca hem hakem camiası, hem de spor kamuoyu tarafından güç durumda bırakılması bizi üzüyor. Bizim saha kenarındaki duruşumuzla ilgili güzel şeyler söyleniyor. Keşke biz de sahada yönetenler için söyleyebilmiş olsaydık. Sesi çok çıkanın hakkı daha iyi mi korunuyor? Bunu mu yapmamız gerekiyor. Bunu biz de çok kolaylıkla yapabiliriz. Kulüp olarak bir duruşumuz var. Bunu bozmak istemiyoruz. Sadece futbol konuşsak çok güzel olacak. Eksikliklerimize odaklanmamız gerekirken başka şeylere odaklanmak zorunda kalıyoruz."

 

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER