Oynatma Listesi
FUTBOL

Galatasaray'a dünya yıldızı! Bomba transfer hamlesini duyurdular

Abdülkerim Bardakcı ile transfer için anlaşma sağlayan Galatasaray'dan flaş bir hamle geldi. Okan Buruk'u teknik direktörlük koltuğuna oturtan sarı-kırmızılı takımın dünyaca ünlü futbolcuyu transfer etmek için hamle yaptığı öğrenildi. İşte detaylar...

Süper Lig'de geçtiğimiz sezon oldukça kötü bir performans gösteren ve bu sezon Avrupa kupalarından uzak kalan Galatasaray'da büyük bir değişim yaşandı. Sarı-kırmızılılarda yeni başkan Dursun Özbek'in hamlelerinin ardından flaş bir transfer iddiası öne sürüldü. İşte ayrıntılar...

OKAN BURUK İMZAYI ATTI

Galatasaray'da Dursun Özbek'in başkan seçilmesinin ardından futbol yapılanmasında ciddi kararlar alındı. Sarı-kırmızılılarda Domenec Torrent'in sözleşmesi feshedildi ve Okan Buruk'la anlaşma sağlandı. Süper Lig devi, tecrübeli teknik adamla 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. Okan Buruk için düzenlenen imza töreni sonrası transfer hamleleri hızlandı.

ABDÜLKERİM BARDAKCI İMZAYA GELDİ

Sarı-kırmızılı takımda futbol direktörlüğü görevine getirilen Cenk Ergün, Avrupa turundayken ilk transfer hamlesi geldi. Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin de transfer gündeminde bulunan Abdülkerim Bardakcı ile anlaşma sağladı. Sarı-kırmızılılar, tecrübeli savunmacıyı resmi imzaları atmak için İstanbul'a getirdi.

 

ARTURO VİDAL İDDİASI

Galatasaray'la ilgili flaş bir transfer iddiası ortaya atıldı. Şili basınından Adnradio'nun haberine göre; sarı-kırmızılılar, Arturo Vidal'i gündemine aldı. Haberin detaylarında dikkat çekici ifadeler yer aldı.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER