Oynatma Listesi
FUTBOL

Kerem Aktürkoğlu: "Bu galibiyetle büyük avantaj kazandık"

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi'nde Lokomotiv Moskova'ya karşıa aldığı 1-0'lık galibiyet sonrasında liderliğini sürdürdü. Maçın ardından galibiyeti getiren golü kaydeden Kerem Aktürkoğlu açıklamalarda bulundu.

Gruptan çıkmak adına kritik bir galibiyete imza attıklarını belirten genç oyuncu, “Benim için ve takım için çok anlamlı bir goldü. Grupta lideriz. Rakiplerimiz berabere kaldı. Bu maçtan galibiyetle ayrılmamız bizim için çok büyük avantaj. Güzel bir maç oldu. İlk yarı ve ikinci yarı oyunun hakimi bizdik. İstediklerimizi yaptık. Sonradan oyuna giren arkadaşlarım da ben de takıma katkı vermeye çalıştık. Gol atmak da bana nasip oldu. Çok mutluyum” diye konuştu.

Kerem Aktürkoğlu sözlerine şu şekilde devam etti:

“TARAFTARLARIMIZLA DAHA COŞKULU OYNAYACAĞIZ”

"Evimizde taraftarımızla oynayacak olmamız rakiplerimiz için çok büyük dezavantaj. Onların bize verecekleri destekle çok daha coşkulu ve güzel oynayacağımızı düşünüyorum. Hele ki Avrupa maçları çok daha farklı. Umarım bu iki maçımızı daha kazanıp grubumuzu lider olarak tamamlamak istiyoruz."

"Golden sonra patlama yaşadım. Vermiş olduğum reaksiyonlar bazen farklı anlaşılabiliyor. Ben her şeyi coşkuyla yaşayan bir insanım. Bugün doğum günümdü. Belki çok anlam yüklemek gerekmiyor ama doğum günümde oynadığımız kritik bir maçta gol atmak bana çok büyük mutluluk verdi. Onu da sahada gösterdiğimi düşünüyorum."

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER