Oynatma Listesi
FUTBOL

MKE Ankaragücü Başkanı Fatih Mert: "Oyunun 7 dakika uzadığını düşünmüyoruz"

MKE Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, uzatma dakikalarında yedikleri golle Fenerbahçe'ye 2 - 1 yenildikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, "7 dakika oyunun uzadığını düşünmüyoruz" dedi.

Karşılaşma sonunda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Fatih Mert, ilk yarı iyi bir oyun sergilediklerini belirterek, "Devreye iki farklı girebilirdik. Kaçırdığımız yüzde yüz gol pozisyonları var ancak atamadık. Devrenin sonuna doğru da gol yiyip beraberlikle soyunma odasına girdik. İkinci yarı Fenerbahçe bizden daha baskılı oynadı. Ama 96ncı dakikada gol yiyip buradan iyi oynadığımız bir karşılaşmadan mağlup ayrılmak gerçekten son derece üzücü. 7 dakika oyunun uzadığını düşünmüyoruz. Büyük ihtimalle Ali Başkan da düşünmüyordur. Hakem orada bir 5 dakika gösterecekti diyor bizim arkadaşlar. 7 dakika uzatıldığı için de maalesef mağlubiyet golünü yedik" diye konuştu.

Seyirci konusuyla ilgili yöneltilen bir soru üzerine de Mert, "Bunun sıkıntısını bütün kulüpler yaşıyor. Ligdeki takımların çok fazla sayıda seyirci almasından sonra bu da gündeme geldi. Biz Ankaragücü olarak buna dikkat ettik. Burada bizim haricimizde çeşitli yerlerden Gençlik Spordan, Federasyondan da gelenler oluyor. Seyirci almadık biz" şeklinde konuştu.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER