Oynatma Listesi
SKORER TV

Trabzonspor'da şölen havası! Fırtına'da şampiyonluk kutlamaları başladı

Spor Toto Süper Lig şampiyonu Trabzonspor, Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde bulunan Medical Park Stadı'nda gerçekleştirecek kupa töreniyle şampiyonluk kupasını kaldıracak. Tören öncesinde ise bir dizi kutlama etkinliği gerçekleştiriliyor. Trabzonspor, ilk olarak Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nden saat 17.00'de deniz yoluyla 'şampiyonlar filosu' oluşturdu. Bordo-mavililerin denizde yaptığı kutlamalara ise bir çok irili ufaklı balıkçı tekneleri ve gezinti tekneleri eşlik etti. Bordo-mavililer Karadeniz sularını karnaval alanına çevirdi.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nden deniz yolu ile hareket eden 'şampiyonluk filosu' Trabzon Limanı'na ulaştıktan sonra burada kendilerini bekleyen üstü açık otobüsle stada hareket edecek. Meşaleler ve sevinç gösterileri arasında Medical Park Stadyumu'na gidecek Trabzonspor kafilesi ardından şampiyonluk kupası ile kutlamalarına devam edecek. 

Bordo-mavililerde beIN Sports'a konuşan Abdülkadir Ömür, "Yıllardır bu anı bekliyoruz! Sonuna kadar eğlenmek istiyoruz! Sabaha kadar eğleneceğiz" dedi.

Trabzonspor'un sezon başında kadrosuna kattığı Berat Özdemir de beIN Sports'a açıklamalarda bulundu. Tecrübeli orta saha, "Eğlenceler çok güzel başladı! Horon bilmiyordum ama iyiyim sanırım bu konuda" dedi.

Şampiyonluğu kutlayan bordo-mavililerde Yusuf Erdoğan, "Şampiyonluk dersi veriyoruz. İyi ki Trabzonsporluyuz. En büyük biziz, şampiyon biziz" diye konuştu.

Medical Park Stadyumu'nda konserler, horon, kolbastı gösterilerin ardından bordo-mavili takım kupasını alıp, şampiyonluk turu atacak. Trabzonspor, saat 23.00'te sona erecek kupa töreninin ardından Altay karşılaşması için özel uçak ile İstanbul'a hareket edecek.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER