Bugün Veliefendi Hipodromu’nda üç yaşlı İngiliz taylarının Gazi Koşusu öncesi en önemli provalarından biri olan Erkek ve Dişi tay deneme koşuları yapılacak. Bu nedenle güzel ve zevkli bir programla karşı karşıyayız. Ben bugün altılımın çatısını üçüncü ayakta Call To Victory’i tek bırakarak kuracağım. Herkese bol şanslı bir gün diliyor, altılı ganyan ile ilgili yorumlarıma geçiyorum:
1.AYAK: Zaldır’ın son koşusunu beğendim. Yamanbey ilk startında kazanarak güçlü bir safkan olduğunu gösterdi. Alto, Cascada ve Vivaldi Storm yarıştaki iddialı diğer isimler.
2.AYAK: Altılının ikinci ayakları genelde sürpriz sonuçlanıyor. Yine favorisi olmayan bir koşu ile karşı karşıyayız. Benim önerilerim sırasıyla Neşetim, Alsancaklı, Ciğerdelen, Bekir, Cesurmirza, Kralonur, Uğursel ve Beyhanefe şeklinde.
3.AYAK: Call To Victory’nin gücü malum. Uzun bir süre koşmamasına rağmen son yarışını kazanarak başarılı performansını ortaya koydu. Rakipleri Vernazza, Kingsman ve Full Throttle...
4.AYAK: Son üçüncülüğü ile düzeldiğini gösteren Kafkasım favorim. Uğur Perisi rakibidir. Sürpriz Cesurhan...
5.AYAK: Son üç yarışından zaferle ayrılan Heyecanlı, kıvamını bulan Eyüpşah, kilo avantajına sahip Uğur Bubam, formda Beyond Redemption ve Karataşlı Gold Polat kuponlarda bulunması gereken safkanlardır.
6.AYAK: Florida Cast çok formda. Birinciliğin en güçlü adayıdır. Üst üste kazanan Luna Lovegood da kesinlikle ihmale gelmez. Bu ikiliden sonra Prinor ve Real Queen...

Call To Victory

Call To Victory
Call To Victory