1833 lira daha

2 Aralık 2023

Kasım ayını 7 altılı bularak kapattık. Aralık'ın ilk gününe de altılıyı bularak başladık. Dün İzmir altılımıza göre kuponlarını dolduran yarışseverler bu kez 1833 liranın sahibi oldu. Umarım bu ay böyle devam eder. Bugüne gelirsek eğer. İstanbul'a teksiz bir altılı yaptım. Adana'da King Berkay'ı tek bırakıp altılımın çatısını oluşturdum. Jawinger en yakın rakibidir. Herkese bol şanslı bir gün diliyorum.

Yazının Devamı

Kapriz formda

29 Kasım 2023

İstanbul'da dördüncü ve beşinci ayakları tek geçerek altılımın çatısını oluşturacağım. Dördüncü ayaktaki Kapriz birinciliklerine bir yenisini daha ekleyebilir. Rakipleri Kıyıcı ile Topaz Girl'dür. Beşinci ayaktaki Perhane Sultans uygun rakipler buldu. Rakipleri Marie Curie ve Margin Call olur düşüncesindeyim. Günün sürprizi olarak üçüncü ayaktaki Tunçyılmaz'ı tavsiye ederim. Herkese bol şanslı bir gün diliyorum.

Yazının Devamı

Adana'da Toruncalas

26 Kasım 2023

Adana'da ikinci ayaktaki Toruncalas'ın bu gruba üstünlük sağlamasını bekliyorum. Son beş yarışında ikiliyi bozmayan, üçünde ise birinci olan bu safkan yine finişi önde geçebilir. Eğer kötü koşarsa Tumbul Nazlı ve Göl Lalem devreye girebilir. Günün sürprizi olarak beşinci ayaktaki Es Aslı'yı tavsiye ederim. Herkese bol şanslı bir gün diliyorum.

Yazının Devamı

Yine Dagmar

25 Kasım 2023

Bugünkü İstanbul altılımı iki tekli olarak kuracağım. Üçüncü ayaktaki Fış Fış ile dördüncü ayaktaki Dagmar'ın yine başarılı bir yarış çıkarmasını bekliyorum. Son ikinciliğini beğendiğim Fış Fış eğer kötü koşarsa Berkalp ile Yavuz Reis devreye girebilir. Son üç yarışını kazanan Dagmar'ın rakibi ise Time To Shine olur düşüncesindeyim. Günün sürprizi olarak son ayaktaki Yelbeğen'i tavsiye ederim. Herkese bol şanslı bir gün diliyorum.

Yazının Devamı