Sprezzatura şanslı

24 Şubat 2024

İstanbul'da beşinci ayaktaki Sprezzatura'yı birinciliğe yakın görüyorum. Son iki yarışında ikinci olan bu safkan bu kez kazanabilir. Rakibi Timeless ve Fonzarelli olur düşüncesindeyim. Günün sürprizi olarak son ayaktaki Kandıra Güzeli'ni tavsiye ederim. Herkese bol şanslı bir gün diliyorum.

Yazının Devamı

Son ayakta Lusia

21 Şubat 2024

İstanbul'da son ayaktaki Lusia'yı birinciliğe yakın görüyorum. Grubun formda isimlerinden olan bu safkanın finişi önde geçmesini bekliyorum. En ciddi rakibi Silahlıkız olur düşüncesindeyim. Günün sürprizi olarak ilk ayaktaki Giatres'i tavsiye ederim. Herkese bol şanslı bir gün diliyorum.

Yazının Devamı

Baraj Yolu

18 Şubat 2024

Adana'da ikinci ayaktaki Baraj Yolu'nu rakiplerinden bir adım önde görüyorum. Bu safkanı tek bırakıp altılımın çatısını oluşturacağım. Rakibi Sızırlı Yiğit ile Ada Kız olur düşüncesindeyim. Günün sürprizi olarak beşinci ayaktaki Gökhan Babam'ı tavsiye ederim. Herkese bol şanslı bir gün diliyorum.

Yazının Devamı

2 bin 682 lira daha

17 Şubat 2024

Antalya'da dün 2 bin 682 lira veren Antalya altılısını iki tekle bulduk ve yarışseverlere bir kez daha kazandırdık. Güle güle harcayın. Bugün İstanbul'da son ayaktaki Tomar'ı birinciliğe yakın görüyorum. Son iki koşusundan galibiyetle ayrılan bu safkanın üst üste üçüncü kez finişi önde geçmesini bekliyorum. Rakip isterseniz Onatkut'u değerlendirebilirsiniz. Günün sürprizi olarak beşinci ayaktaki Atomic Power'e tavsiye ederim. herkese bol şanslı bir gün diliyorum.

Yazının Devamı