9 koşulu İstanbul programında sürpriz bir tekle altılımın çatısını kuracağım. Puanlamalarda 3. 4. at çıkan üçüncü ayaktaki King Dadaş’ı tek bırakacağım. İlk iki ayağa fazla at yazmanızı önereceğim. Herkese bol şanslı bir gün diliyor, altılı ganyan ile ilgili yorumlarıma geçiyorum:
1.AYAK: Formda safkanların bir araya geldiği yarış oldukça zorlu gözüküyor. Yener Sultan, Aryavila, Warrior Girl, Safari, Gülhatmi ve Eze Eze yarışın iddilı isimleridir.
2.AYAK: Beykoz’un son koşusunu ölçü almayın. Doğu Prensi formunu sürdürüyor. Zaldır için grup çok müsait. Bu üçlüden sonra Cibo Han, Alto, Hodor ve The Last Lion’u değerlendirin.
3.AYAK: Son yarışını ölçü almadığım King Dadaş bu yarışa iyi hazırlandı, rakiplerine oranla bir adım önde görüyorum. Galyalılar ve Ak Diamond daha sonraki ihtimaller...
4.AYAK: 6 safkanında az çok kazanma şansı var. Benim sıralamam Saetta, Yamanbey, Karabayırlı ve Vahşi Kız...
5.AYAK: İstikrarlı yarışlar çıkaran Fırey Ates’ı başta tutuyorum. Alpha Kurt ve Innovation rakipleridir.
6.AYAK: Good Ranger istim üzerinde. Yarışı kazanmaması için bir neden yok. Benim önerdiğim King Dadaş’ı tercih etmeyenler Good Ranger’ı tek yazabilir. Rakipleri Huma Sultan ile Passion Runner olur düşüncesindeyim...

King Dadaş

King Dadaş
King Dadaş