Geri Dön

Ajax, Ahmetcan Kaplan için devrede! İşte bonservis bedeli

Uzun süredir Ahmetcan Kaplan’ı takip eden Hollanda devi, resmi teklif yapmaya hazırlanıyor. Ajax’ın yanı sıra İtalya’dan Sassuolo da 19 yaşındaki stoperle ilgilenirken, Trabzonspor’un beklentisi en az 10 milyon Euro...

Ajax, Ahmetcan Kaplan için devrede! İşte bonservis bedeli

Trabzonspor ’da geçtiğimiz sezon vitrine çıkan ve özellikle Edgar sakatlandıktan sonra süre bulmaya başlayan Ahmetcan Kaplan, kısa sürede Avrupa kulüplerinin dikkatini çekmişti. Ajax’ın uzun zamandır 19 yaşındaki stoperi takip ettiği öğrenilirken, Hollanda devi resmi teklif yapma hazırlığında. Trabzonspor’a ilgi kağıdı gönderen Ajax’ın hafta içinde kapıyı çalması bekleniyor. Bordo- Mavili yönetim ise Ahmetcan’ın fiyatını 10 milyon Euro olarak belirledi. 2003 doğumlu sol stoperi tek haneli rakamlara bırakmayı düşünmeyen Trabzonspor, transferde tok satıcı rolünü üstlenecek.

Satıştan pay maddesi...

Karadeniz ekibi olası bir transferde, Ahmetcan’ın bir sonraki satışından pay maddesi olmasını da isteyecek. Genç savunmacının bir diğer ciddi talibi ise İtalya’dan Sassuolo. Milli oyuncularımız Kaan Ayhan ve Mert Müldür’ü kadrosunda bulunduran Serie A’nın başarılı ekibi, aynı Ajax gibi geçen sezondan beri Ahmetcan’ı izliyor.

Trabzonspor’un altyapısından yetişen Ahmetcan, geçtiğimiz sezon 13’ü lig olmak üzere toplam 18 karşılaşmada görev yaptı.

Ajax, Ahmetcan Kaplan için devrede İşte bonservis bedeli

YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber