Geri Dön

Ali Koç'tan Zeljko Obradovic'e yeni Teklif

Fenerbahçe'de yeni yönetim erkek basketbol takımı başantrenörü Zeljko Obradovic'e 2 yıllık daha teklif yapacak.

Ali Koç'tan Zeljko Obradovic'e yeni Teklif

Ali Koç ve yönetimi, zaten 2 yıllık sözleşmesi bulunan koç Orabdovic’e 2 yıllık daha teklifte bulunmaya hazırlanıyor. Başarılı çalıştırıcıya basketbol takımının bütçesinin yüksek tutulması sözü de verilecek.

Ssportando'nun haberine göre; Fenerbahçe'de başkanlık seçimini Ali Koç'un kazanmasının ardından, basketbol takımı ile ilgili olarak ilk hamlenin coach Zeljko Obradovic ile geleceği öğrenildi. Ali Koç ve yönetiminin, 2 yıllık sözleşmesi bulunan Obradovic'e 2 yıllık sözleşme uzatma teklifi yapacak. Bunun yanında takımın bütçesinde azaltma yapılmayacağının da garantisi verilecek. Zeljko Obradovic'in bu teklife olumlu cevap vermesi bekleniyor.

Başkanlık seçimi öncesinde Doğuş Grubu'nun sponsorluktan çekilmeyi düşündüğünü dair görüşler ortaya atılmıştı. Henüz resmi bir açıklama olmasa da bunun güçlü bir olasılık olduğu hala dile getiriliyor. Ali Koç'un öncelikle Doğuş Grubu ile görüşeceği, olumlu sonuç çıkmaması durumunda yeni sponsor arayışı içine gireceği ifade ediliyor.

Fenerbahçe'nin yeni sezon transfer listesinde önemli isimlerin bulunduğu belirtiliyor. Panathinaikos'da forma giyen pivot Chris Singleton, Brad Wanamaker'ın Barcelona'ya gitmesi durumunda yine Panathinaikos'tan Nick Calathes de listede üst sıralarda.

Vincenzo Montella: "Vargas'ın attığı güzel gol takımın mantalitesini ve ruhunu ateşledi"
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner