Geri Dön

Avrupa’nın gündemi Donk’un partisi!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in konuşmalarıyla ortaya çıkan, “Donk’un seks partileri” olayı, Avrupa basınının da gündemine girdi. The Sun, futbolcunun West Bromwich’in eski yıldızı olduğunu hatırlattı, Hollanda gazetesi AD ise bunun başkan tarafından yapılan bir saldırı olduğunu dile getirdi.

Türk Telekom Stadı’nda yapılan bir törenin ardından, 20 genel kurul üyesinin bulunduğu bir ortamda, “Donk’un seks partilerinden bıktık” diye konuşan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in sözleri, Avrupa basınının gündeminde de yer buldu.

MİLLİYET tarafından haberleştirilen ve orada bulunanlar tarafından da kabul edilen konuşmalar, İngiltere ve Hollanda basınında gündem yarattı.

The Sun, “Eski West Bromwich yıldızı, Galatasaray Başkanı tarafından defalarca seks partisi düzenlemekle suçlandı” başlığını vererek, Mustafa Cengiz’in konuşmalarını aktardı.

Caughtoffside.com sitesi de, “Türkiye’den şaşırtıcı şeyler” ifadesini kullanarak, Mustafa Cengiz’in sözlerini başlığına taşıdı.
Başkandan saldırı

Hollanda’da yayın yapan AD Gazetesi, “Galatasaray Başkanı, Ryan Donk’a saldırıyı başlattı: ‘Seks partilerinden sıkıldık’ başlığıyla haberi duyurdu.

Belçika’nın HLN.be adlı haber sitesinde de yaşanan olay aktarılırken, Galatasaray’ın yasal işlem başlatacağını duyurdu.

Sitede ayrıca Ryan Donk’un Club Brugge’den Kasımpaşa’ya gittiği dile getirildi.

Avrupa’nın gündemi Donk’un partisi

Solskjaer'den Edinson Cavani'ye övgü
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet