Bilal Meşe

Bilal Meşe

bmese@milliyet.com.tr

Tüm Yazıları
Haberin Devamı

Gökhan vurdu, kurtardı, ardından Aytaç vurdu, onu da kurtardı... E be kardeşim, nereye kadar, buna can mı dayanır! Diyeceksiniz ki, Mert Günok’un işi bu... Eyvallah... Costa’nın çatala giden şutunu, uçan adam olsa kurtaramaz!
Hiç kimse Serdar Topraktepe’ye kızmasın, elinin altındaki sağlamlardan ancak böyle bir kadro çıkar arkadaş. Onur ve Emrecan’ın alternatifi yok, ne yapsın? Çantadan tavşan mı çıkarsın?
Gelelim ileriye, Muleka forvet, kanatlarda ise Semih ve Rashica... Muleka durağan değil, istekli, arzulu, ancak kapasitesi bu arkadaş!
Kasımpaşa’nın zayıf karnı savunması, arkaya atılan her top onların kalesi için büyük tehlike... Gelin görün ki, koca ilk yarıda Semih’in golü dışında, kaleyi bulan tek şut yok. Costa’nın attığı golde Salih Uçan’ın kısa düşen geri pasının büyük katkısı var, yakışmadı ona!
Semih müthiş bir yetenek, gelecekte onu çok konuşacağız, yazacağız. Rashica’nın uzatmalarda attığı pasını sıfırdan gole çevirmek, öyle sanıldığı kadar kolay değil, aferin kardeş. Kartal’ın jokeri, Kartal’ın cengaveri Necip sakatlandı, savunma yol geçen hanına döndü ! Dokuz ay sonra sahalara dönen Tayyip Talha da kurtarıcı olamadı, goller peş peşe geldi.. Maçın adamı kuşkusuz Kasımpaşa’nın etkili kramponu, hat - trick yapan Costa’dır.
Cenk ve Ghezzal hamleleri de pek işe yaramadı. Hep faturayı nedense teknik adamlara keseriz, peki bu oyunun asıl aktörlerini nereye koyacağız, formasının içini dolduramayanlara ne diyeceğiz arkadaş?
Nöbetçi teknik adamlarla bu iş yürümez. Kartal her geçen gün kan kaybediyor, bilinmeze doğru kanat çırpıyor! Demem o ki, yabancı da getirseniz, farketmez, bu takımı hiç kimse ayağa kaldıramaz, tribünlerin boşluğu, tepkiler, bunun en büyük göstergesidir!