Karagümrükspor Caner Erkin'den Hamit Altıntop'a sert tepki: 'Dün haberim oluyor ki...'

Caner Erkin'den Hamit Altıntop'a sert tepki: 'Dün haberim oluyor ki...'

26.09.2022 - 16:31 | Son Güncellenme:

Fatih Karagümrük'ün tecrübeli futbolcusu Caner Erkin, TFF Milli Takımlar sorumlusu Hamit Altıntop'a tepki gösteren bir açıklama yaparak milli takımı bırakmadığını belirtti. Altıntop, Faroe Adaları maçı sonrası Caner Erkin'in milli takımı bıraktığını açıklamıştı.

Caner Erkinden Hamit Altıntopa sert tepki: Dün haberim oluyor ki...

A Milli Futbol Takımı'nın UEFA Uluslar C Ligi 1. Grup 6. maçında deplasmanda Faroe Adaları'na 2-1 yenildiği maçın ardından TFF Milli Takımlar sorumlusu Hamit Altıntop bir açıklama yapmıştı. 

Haberin Devamı

ALTINTOP: 'CANER'İN MİLLİ TAKIMI BIRAKMASI...'

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz'un takımın başında kalacağını açıklayan Altıntop, Caner Erkin'le alakalı da birkaç ifade kullanmıştı. Altıntop, Faroe Adaları maçı sonrası Caner Erkin'in milli takımı bıraktığını belirterek, 'Burak Yılmaz'ın milli takımı bırakması bizim için büyük bir kayıp. Ondan sonra Caner'in bırakması, ondan önce Gökhan'ın bırakması... Bir değişim içindeyiz.' demişti.

CANER'DEN ALTINTOP'A TEPKİ: 'MİLLİ TAKIM BENİ BIRAKMIŞ'

Fatih Karagümrük'ün tecrübeli futbolcusu Caner Erkin ise bugün yaptığı yazılı açıklamayla Altıntop'un sözlerine tepki göstererek A Milli Takım'ı bırakmadığını duyurdu. Erkin'in yaptığı açıklama şöyle;

Haberin Devamı

'Dün haberim oluyor ki; Milli Takımı bırakmışım. Ben Milli Takım'ı bırakmadım, bana ihtiyaç olduğu her zaman da hizmet vermekten mutluluk duyarım ama üzülerek söylüyorum ki; dünkü açıklamalardan anladığım kadarıyla Milli takım beni bırakmış.'

Caner Erkinden Hamit Altıntopa sert tepki: Dün haberim oluyor ki...