Galatasaray Erden Timur'dan Icardi'ye Çırağan Sarayı teklifi!

Erden Timur'dan Icardi'ye Çırağan Sarayı teklifi!

27.11.2023 - 13:34 | Son Güncellenme:

Galatasaray'ın yıldızı Mauro Icardi için Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur Çırağan Sarayı teklifi yaptı.

Erden Timurdan Icardiye Çırağan Sarayı teklifi

Mauro Icardi'nin bonservisiyle Galatasaray'a transfer olmasının ardından İstanbul'da yaşamaya başlayan Wanda Nara, bir süredir 'Yıldızlarla Dans' programı için ülkesi Arjantin'de bulunuyordu.

Haberin Devamı

DAHA ÖNCE SÖYLEMEDİĞİM BİR ŞEYİ SÖYLEYECEĞİM'

Wanda Nara, Icardi ile ilgili bir itirafta bulundu: "Antrenman esnasında saatini kurar ve bana 'İlaçlarını almayı unutma' diye mesaj atar. Size daha önce söylemediğim bir şey söyleyeceğim. Mauro bana tekrar evlenme teklif etti. Birlikte geçirdiğimiz 10 yıldan sonra! Henüz bir şey belirlemedik ama teklifi almak güzeldi. Oturup organize edecek zamanımız bile olmadı. Arjantin'de olacağına kesin gözüyle bakıyorum."

Erden Timurdan Icardiye Çırağan Sarayı teklifi

GALATASARAY HAREKETE GEÇTİ
Wanda Nara Mauro İcardi'nin 10 yıl sonra kendisine yeniden evlenme teklif ettiğini açıklamasının ardından Galatasaray kulübü harekete geçti. Nara, "İcardi bir düğün daha önerdi ama bunu organize edecek vaktimiz olmadı. Eğer bu hayali gerçekleştirmeyi başarırsak bunun Arjantin'de olacağını varsayıyorum" dedi.

Haberin Devamı

TİMUR'DAN İSTANBUL TEKLİFİ
Öte yandan Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur'dan Mauro İcardi'ye bir teklif geldi. Timur'un, "Şampiyon olalım. Düğününü Çırağan Sarayı'nda yapalım. Tüm dünya boğazın incisine geliyor" dediği öğrenildi.

Başarılı futbolcunun, bu öneriyi Wanda Nara'ya götüreceği ifade edildi.

'ICARDI, ANTRENMANIN ORTASINDA MESAJ ATARDI'
Wanda Nara teşhisin ilk konulduğu günleri şöyle anlattı: "İlk başlarda öyle bir darbe aldım ki felç oldum. Klinikten döndüğümde dört gün boyunca odamda kilitli kaldım, dışarı çıkmadım. Sadece Mauro bana yemek getirmek için içeri girerdi. Mauro her şeyi fark etti ve benimle ilgilendi. Beni en çok destekleyen kişi o idi ve hala da öyle."