Geri Dön

Fenerbahçe karar çıkarsa bombayı patlatacak...

Yargıtay'a ek deliller sunan Fenerbahçe'nin olumlu bir haber gelmesi halinde müthiş bir bomba patlatacağı iddia ediliyor!

Fenerbahçe karar çıkarsa bombayı patlatacak...

Herkes Fenerbahçe'nin transferde ne yapacağını merak ediyor. Ancak akıllar Yargıtay 5. Ceza Dairesi'nin vereceği kararda. Türk futbolunda çığır açacak olan karar sürecinde Fenerbahçe yönetimi Yargıtay'a ek deliller sunmuş ve davanın yeniden görülmesini talep etmişti.

Eğer karar Fenerbahçe lehine çıkarsa, sarı lacivertliler vakit kaybetmeden transfer çalışmalarına hız verecek. Orta sahasında merkez oyuncuların çokluğu nedeniyle eleştirilen ancak bu isimlerden sezon boyunca yüksek verim alamayan Fenerbahçe, çok fazla sakat verdiği bu mevkiye eski gözdesini katmak istiyor!

Eurosport İspanya'nın haberine göre, 2008'de Liverpool'da oynarken Xabi Alonso'yla ilgilenen ancak bundan verim alamayan Fenerbahçe'nin, tekrar 32 yaşındaki yıldıza göz dikti. Real Madrid'le yeni sözleşme imzalamayan ve devre arasında takımdan ayrılma ihtimali bulunan Xabi Alonso'yla sadece Fenerbahçe ilgilenmiyor. Chelsea'nin başına geçen Jose Mourinho'nun da İspanyol süperstarla ilgilendiği gelen haberler arasında.

Fenerahçe transfer listesini halihazırda bekletiyor. Yargıtay'dan çıkacak olumlu haber gelir gelmez, çalışmalar hızlandırılacak. Listenin üst sıralarında ise Xabi Alonso'nun yer alması camiayı ister istemez heyecanlandırdı.

ALONSO BACAK ARASI ATINCA ZIDANE...Fenerbahçe karar çıkarsa bombayı patlatacak...

Real Madrid ilk kez tam kadro antrenman yaptı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber