FenerbahçeFenerbahçe'de İrfan Can Eğribayat'tan A Milli Takım cevabı!

Fenerbahçe'de İrfan Can Eğribayat'tan A Milli Takım cevabı!

29.11.2023 - 21:29 | Son Güncellenme:

Fenerbahçe'nin tecrübeli kalecisi İrfan Can Eğribayat, Nordsjaelland maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Fenerbahçede İrfan Can Eğribayattan A Milli Takım cevabı

Kaleci İrfan Can Eğribayat ise grupta önemli bir maça çıkacaklarını söyleyerek, "Buraya kazanmaya geldik. İnşallah galibiyetle ayrılırız" dedi.

Haberin Devamı

Danimarka'da havanın çok soğuk olduğunu söyleyen Eğribayat, Fatih Karagümrük ile oynanan son lig maçında İstanbul'da da havanın çok soğuk olduğunu belirterek "Çok fazla fark olduğunu düşünmüyorum. Bunu bilerek geldik. Sahada da çok üşümüyorsun. Elimizden geleni yapacağımızı bütün hocalarımız biliyor. İnşallah yarın kazanıp mutlu şekilde ülkemize döneriz" diye konuştu.

Sentetik zeminde oynayacaklarını da hatırlatan tecrübeli kaleci, "Zemin bizim için çok önemli. Buraya gelmeden önce zemine baktık. Normal suni çim gibi değil, güzel bir yumuşaklık vermişler. Güzel bir zemin var. Tabii ki çim saha gibi olmayacak, atladığımızda ağrı yapacak ama önemli değil. Gördüğümüz kadarıyla iyi futbol oynamaya müsait bir zemin var. İnşallah yarın iyi futbol oynayıp kazanacağız" şeklinde konuştu.

Haberin Devamı

Genç file bekçisi, milli takım hakkında sorulan soruya şu şekilde cevap verdi:

"Milli takıma gitmeyi her Türk oyuncu gibi ben de çok istiyorum. Bunun da sırası gelecektir. İyi performans vermeye devam edeceğimi düşünüyorum. Burada önemli olan takımın başarısı. Her zaman mücadelemi veriyorum. Oynayıp oynamamak çok önemli değil. Bu büyük camiada olduğum için mutluyum. Forma şansı geldikçe elimden geleni yapacağım."

Fenerbahçede İrfan Can Eğribayattan A Milli Takım cevabı