Geri Dön

Frutti Extra Bursasporda başkan Sezgin güven tazeledi

ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Frutti Extra Bursasporda, Olağan Genel Kurula tek aday olarak giren mevcut başkan Sezer Sezgin, güven tazeledi.

Frutti Extra Bursasporda başkan Sezgin güven tazeledi

Bursaspor Basketbol Derneğinin Olağan Genel Kurulunun ikinci toplantısı, çoğunluk aranmaksızın Barış Spor Salonunda gerçekleştirildi. 100 üyenin, yarısının katıldığı kongrenin divan başkanlığını Ömer Keskin yaptı. Yönetimin faaliyet raporunun yanı sıra gelir gider tablosunun açıklandığı kongrenin ardından 3 yılda bir Mayıs ayında yapılacak mevcut yönetimin seçimine geçildi. Olağan Genel Kurula tek aday olarak giren mevcut başkan Sezer Sezgin, üyelerin güvenoyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Kendisine duyulan güven nedeniyle üyelere teşekkür eden Sezgin, sezona genç bir antrenörle başladıklarını, ancak istedikleri gibi işlerin ilerlemesinin ardından kan değişimine gitme durumunda kaldıklarını dile getirdi.

Zaman zaman taraftara üzücü anlar yaşattıklarını ifade eden Sezgin, Bir daha bunların yaşanmaması için daha dikkatli olacağız. Taraftarımızdan uzak mücadele etmek bizi çok zorladı. İnşallah en kısa sürede taraftarımıza da kavuşacağız. Bundan sonra da Bursaspor armasını ve Frutti Extra ismini en iyi şekilde temsil etmek için çalışacağız. Bize geride kalan süreçte desteklerini esirgemeyen Uludağ İçicek AŞye, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaşa, Nilüfer belediye Başkanı Turgay Erdeme ve Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Gökhan Dinçere teşekkür ediyorum ifadelerini kullandı.

Sezgin başkanlığındaki yönetim kurulu şöyle oluştu;

Asil: Sezer Sezgin, Mustafa Demiralay, Adnan Orhan, Onur Çelikyay, Yalçın Cambaz, Caner Zengin, Selçuk Çelik

Yedek: Serhat Akgün, İbrahim Hoşgül, Tuğrul Güre

Denetim Kurulu (Asil): Ramazan Çetinkaya, Onur Dağlı, Sungur Karaduman

Denetim Kurulu (Yedek): Yunus Erol, Berhan Orhan, Muhammet Adalı

Frutti Extra Bursasporda başkan Sezgin güven tazeledi

Talisca paylaştı: Şampiyon Beşiktaş
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet