Yönetim

Yönetim

Son dakika yönetim haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yönetim gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yönetim haber sayfamızda...

Yönetim

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 150.350 yonetim haberi bulunmuştur.
Kabine’ye üç yeni bakan
Kabine’ye üç yeni bakanResmi Gazete’de yayımlanan kararname ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bölünerek iki ayrı bakanlık kuruldu.
21.04.2021Siyaset
Koru Sigorta spora desteğini sürdürüyor
Koru Sigorta spora desteğini sürdürüyorÇıkış noktasını Türkiye’de sporun öneminin artması ve gelişmesi olarak belirleyen Koru Sigorta, binicilikten ralliye, dağcılıktan futbola kadar sporun birçok branşında spora ve sporcuya destek sağlıyor.
21.04.2021Sigorta
‘Güvensiz’ denen 41 maske hâlâ satışta
‘Güvensiz’ denen 41 maske hâlâ satıştaAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nce pandemi sürecinde 335 kişisel koruyucu donanım denetlendi.
21.04.2021Gündem
Türk marka fethini pandemi kesemedi
Türk marka fethini pandemi kesemediPandemiden en çok etkilenen sektörler arasında yer alan perakendede yatırımlar hız kesmiyor. Türk perakendeciler yurtdışı mağazalaşma atağını sürdürüyor. Zorlu finansal şartlara karşın pek çok oyuncu yurtdışında yeni ülkelere girmeye ve yeni mağazalar açmaya devam ederek sektöre moral aşılıyor.
21.04.2021Ekonomi
Öğrencileri ihracat neferi yapacak
Öğrencileri ihracat neferi yapacakHizmet İhracatçıları Birliği (HİB), dünyanın neredeyse her ülkesinden uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan Türkiye’de, pandemi sonrasında günlük hayatın parçası olan uzaktan eğitimi fırsata çevirmek için bir adım attı. HİB, bünyesinde oluşturduğu http://ik.hib.org.tr web portalı üzerinden, Türkiye’de eğitim gören yaklaşık 200 bin uluslararası öğrenci ile ihracatçıları buluşturarak, onları ihracat ordusuna katmayı hedefliyor.
21.04.2021Ekonomi
İstasyonları güneşle donatıyor
İstasyonları güneşle donatıyorBursa TEK Enerji, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile yaptığı işbirliğiyle Türkiye’de ilk ve tek olma özelliğindeki Bursaray istasyonlarının güneş enerjisi santrallerine dönüştürülmesi projesini hayata geçirdi.
21.04.2021Ekonomi
Muhafazakarlar da adayını belirledi
Muhafazakarlar da adayını belirlediAlmanya’da 26 Eylül’de yapılacak genel seçimde Hristiyan Birlik (CDU/CSU) partilerinin başbakan adayı Hristiyan Demokrat Birlik Partisi (CDU) Genel Başkanı Armin Laschet oldu.
21.04.2021Dünya
Çocuklar, anneler ölmesin yaşasın
Çocuklar, anneler ölmesin yaşasınYeryüzü Doktorları, bu yıl da açlık ile mücadele çağrısına ‘Bir Öğün Değil, Bir Ömür’ adlı kampanyası ile dikkat çekiyor
21.04.2021Dünya
Babasının sağkolu
Babasının sağkoluSeba Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Keçeli ve eşi Selen Keçeli’nin kızları Lara Keçeli, bugünlerde inanılmaz bir heyecan içinde...
21.04.2021Cadde
Vedat Bilgin kimdir? Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Vedat Bilgin nereli, kaç yaşında?
Vedat Bilgin kimdir? Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Vedat Bilgin nereli, kaç yaşında?Vedat Bilgin ismi gündemde sıklıkla araştırılıyor. Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına atanan Vedat Bilgin kimdir, nereli, kaç yaşında soruları da yanıt arıyor. Ankara milletvekili olarak Meclis'e giren Vedat Bilgin'in hayatı ve biyografisi haberimizde...
20.04.2021Gündem
Derya Yanık kimdir, kaç yaşına? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık hayatı...
Derya Yanık kimdir, kaç yaşına? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık hayatı...Derya Yanık kaç yaşında, nereli soruları yeniden gündeme geldi. Resmi Gazete'de yayımlanan kararla Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine atanan Yanık, AK Parti yeni MKYK'da yer almıştı. Peki, Derya Yanık kimdir, aslen nereli, kaç yaşında?
20.04.2021Gündem
Ticaret Bakanlığı görevine Mehmet Muş getirildi
Ticaret Bakanlığı görevine Mehmet Muş getirildiTicaret Bakanlığına AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Muş atandı.
20.04.2021Siyaset
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevine Vedat Bilgin atandı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevine Vedat Bilgin atandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararıyla Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevine Vedat Bilgin getirildi.
20.04.2021Siyaset
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine Derya Yanık atandı
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine Derya Yanık atandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararıyla Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine Derya Yanık getirildi.
20.04.2021Siyaset
Mehmet Muş kimdir? Ticaret Bakanı Mehmet Muş nereli, kaç yaşında?
Mehmet Muş kimdir? Ticaret Bakanı Mehmet Muş nereli, kaç yaşında?Mehmet Muş hakkında son dakika haberleri aranıyor. Muş, Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile Ticaret Bakanlığına atandı. Okuyucular ile Mehmet Muş hayatını merak ediyor. Peki, Mehmet Muş nereli, kaç yaşında? İşte, biyografisi...
20.04.2021Gündem
Derya Yanık kimdir? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık kaç yaşında, nereli?
Derya Yanık kimdir? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık kaç yaşında, nereli?AK Parti yeni MKYK'da yer alan Derya Yanık hakkındaki bilgiler aratılmaya başlandı. Sıklıkla "Derya Yanık kimdir? Kaç yaşında ve nereli?" sorusu yöneltiliyor. Öte yandan Resmi Gazete'de yayımlanan kararla Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine getirildi. İşte, Derya Yanık biyografisi...
20.04.2021Gündem
Son dakika: Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın görevine son verildi! İşte yerine atanan isim...
Son dakika: Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın görevine son verildi! İşte yerine atanan isim...Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Ticaret Bakanlığına Ruhsar Pekcan yerine, Mehmet Muş atandı
20.04.2021Siyaset
Kötü koku ve görüntü kirliği sona eriyor
Kötü koku ve görüntü kirliği sona eriyorBodrum Belediyesi, çöpün neden olduğu kötü koku ve görüntü kirliliğini ortadan kaldırmayı sağlayan yeraltı çöp konteyner sistemini hayata geçirdi.
20.04.2021Ege
BASİFED’in gücüne güç katacağız
BASİFED’in gücüne güç katacağızGeçtiğimiz günlerde genel kurulunu yaparak Mehmet Ali Kasalı’nın başkanlığında yeni bir yönetimle çalışmalarına başlayan BASİFED, TÜRKONFED ile birlikte “Yeni Dönem Yeni Ufuklar” adı ile toplantı düzenledi.
20.04.2021Ege
Son dakika - Ozan Kabak'tan Avrupa Süper Ligi paylaşımı!
Son dakika - Ozan Kabak'tan Avrupa Süper Ligi paylaşımı!12 takımın ortak bildirisi ile kurulan Avrupa Süper Ligi, başlamadan dağılma tehlikesi ile karşı karşıya geldi. Liverpool'da futbolcular, organizasyona karşı çıktıklarını belirten ortak açıklama yaparken Ozan Kabak da ortak açıklamayı paylaştı
UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı açıkladı! "Türkiye'den bir kulübe teklif..."
UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı açıkladı! "Türkiye'den bir kulübe teklif..."UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, Avrupa Süper Ligi için çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yardımcı, Türk takımlarına teklif yapılıp yapılmamasıyla ilgili "Türkiye'den bir kulübe teklif yapıldığını zannetmiyorum, olsa bile, söylediğim gibi UEFA ve FIFA'nın getireceği yaptırımları TFF uygulamak zorunda." dedi.
20.04.2021Süper Lig
AK Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar'ın babası vefat etti
AK Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar'ın babası vefat ettiAK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Şamil Tayyar’ın babası Hüseyin Tayyar hayatını kaybetti. Acı haberin ardından taziye mesajları peş peşe geldi.
20.04.2021Siyaset
Son dakika... ABD, BAE'ye F-35 satışını onaylıyor!
Son dakika... ABD, BAE'ye F-35 satışını onaylıyor!ABD yönetiminin, eski Başkan Donald Trump döneminde Birleşik Arap Emirliklerine (BAE) onay verilen F-35 ve diğer bazı askeri satışlarının incelemesini tamamladığı ve satış işleminin başlatılması için onayı bugün Kongreye iletileceği bildirildi.
20.04.2021Dünya
Son dakika - Servet Yardımcı: Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğim
Son dakika - Servet Yardımcı: Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğimUEFA Yönetim Kurulu üyeliğine yeniden seçilen TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, sonucun kendisi ve Türkiye için gurur verici olduğunu söyledi.
20.04.2021Futbol
Son dakika...Kuzey İrlanda'da polis memurunun arabasında bomba bulundu!
Son dakika...Kuzey İrlanda'da polis memurunun arabasında bomba bulundu!Kuzey İrlanda'nın Dungiven kentinde bir polis memurunun arabasının altında bomba bulundu. Kuzey İrlanda Başbakanı ve Demokratik Birlik Partisi lideri Arlene Foster, hedef alınmak istenen kadın polis memuru ile görüştüğünü belirterek, "Ona ve ailesine zarar vermek isteyenleri kınadığımızı ve onu desteklediğimizi iletmek istedim." dedi.
20.04.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

kimdirnerelikaç yaşındaderya yanıkresmi gazete

Yönetim ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.