Galatasaray Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye gönderme! 'Çakma değil, gerçek beşinci yıldız'

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye gönderme! 'Çakma değil, gerçek beşinci yıldız'

17.05.2024 - 14:11 | Son Güncellenme:

Galatasaray camiası, UEFA Kupası Zaferi Yıldönümü Etkinlikleri'nde bir araya geldi. Etkinlikte Dursun Özbek, Erden Timur, Okan Burk ve Metin Öztürk açıklamalarda bulundu.

Galatasaraydan Fenerbahçeye gönderme Çakma değil, gerçek beşinci yıldız

Galatasaray camiası, UEFA Kupası Zaferi Yıldönümü Etkinlikleri'nde bir araya geldi. Etkinlikte Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Galatasaray Sportif A.Ş Başkan Vekili Erden Timur ve kulübü eski başkanları da yer aldı. Organizasyonda Başkan Dursun Özbek ve Okan Buruk açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamı

'MAYISLAR ZATEN BİZİM'

Kürsüye çıkan Dursun Özbek, UEFA Kupası zaferini yorumlayarak, "17 Mayıs, geleneksel bir kutlama. Türkiye'ye futbol tarihinde getirilmiş en büyük zafer. Artık bize düşen bunun tekrarlanması. Mayıslar zaten bizim... İnşallah önümüzdeki dönemde de gelen yönetimler, kulübümüze daha büyük zaferler armağan ederler. Değerli kardeşim, Okan hocam burada. Kendisiyle 2 senedir çalışıyoruz. Takımımızı başarıdan başarıya koşturuyor. İnşallah gelen yönetimle başarılarını devam ettirecektir. Okan hocamızı çok seviyoruz" dedi.

'PAZAR GÜNÜ BİR ŞAMPİYONLUK DAHA KAZANACAĞIZ'

Dursun Özbek'in kürsüye davet ettiği Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ise, "İki kere gözlerim yaşardı. Biri UEFA Kupası'nı izlerken, diğeri de geçen seneki maçlarımızı izlerken. Umarım pazar günü bir şampiyonluk daha... Bir galibiyetle, bir şampiyonluğa daha imza atmak istiyoruz. Geçen seneden beri camia olarak ortaya koyduğumuz mücadele çok önemli. Beni buraya layık gördükleri için herkese teşekkür ederim, inşallah uzun yıllar burada oluruz" sözlerini sarf etti.

Haberin Devamı

Galatasaraydan Fenerbahçeye gönderme Çakma değil, gerçek beşinci yıldız

ERDEN TİMUR: POTANSİYELİMİZİN ÇOK AZINI KULLANIYORUZ

Galatasaray Sportif A.Ş Başken Vekili Erden Timur da konuşma yaptı. Timur kürsüde, "İki yılı doldurmak üzereyiz. Acısıyla tatlısıyla çok güzel zaman geçirdik. Galatasaray'ın ne kadar büyük bir camia olduğunuz zaten biliyordum. Yönetici olduktan sonra dış dünyayla ilişkiler kurmaya başladıktan sonra o kadar büyük bir camia olduğumuzu anladım ki... Potansiyelimizin çok azını kullandığımızı anladım. Benin gördüğüm şey şu; en önemli şey, Galatasaray'ın birlikteliğini sağlamak. Maalesef yaralanmaya çok müsait bir birlik. Onu yaptığımızda şampiyonluklar da geliyor. Herkesin emeği çok büyük. Başta başkanımıza ve tüm emek verenlere teşekkür ederim" dedi.

Galatasaraydan Fenerbahçeye gönderme Çakma değil, gerçek beşinci yıldız

FENERBAHÇE'YE GÖNDERME

Konuşma yapan Galatasaray 2. Başkanı Metin Öztürk ise şu sözlerle Fenerbahçe'ye göndermede bulundu:

Biz bugün Dursun başkanımız liderliğinde tam yol ileri diyoruz. Umarım bu seçimi kazanırsak gerçek beşinci yıldız, çakma beşinci yıldızlara gönderme olur.