Metin Öztürk

Metin Öztürk

Son dakika Metin Öztürk haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Metin Öztürk gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Metin Öztürk haber sayfamızda...

Metin Öztürk

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.136 metin öztürk haberi bulunmuştur.
Spil karası kazandıracak
Spil karası kazandıracakManisa Bağcılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü’nün, kapalı sistem seralarda topraksız bir şekilde üzüm yetiştirmek için 3 yıl önce başlattığı Ar-Ge çalışması ile ortaya çıkan, yılda 2 kez ürün veren erkenci Spil karası çeşidinde ilk hasat yapıldı.
22.06.2022Ege
Dursun Özbek: Geç de olsa adamıza kavuştuk
Dursun Özbek: Geç de olsa adamıza kavuştukBaşkan Dursun Özbek; İkinci Başkan Metin Öztürk, yönetici Rıza Morova ve Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur ile birlikte gittiği Galatasaray Adası’na incelemelerde bulundu.
22.06.2022Galatasaray
Özbek, Galatasaray Adası'nda incelemelerde bulundu
Özbek, Galatasaray Adası'nda incelemelerde bulunduGalatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Adası'ndaki çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada, "Geç de olsa adamıza kavuştuk. Adanın irtifak hakkı için yoğun bir şekilde çalışıyoruz" dedi.
21.06.2022Galatasaray
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile Metin Öztürk ve Erden Timur'un açıklamaları
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile Metin Öztürk ve Erden Timur'un açıklamalarıGalatasaray Başkanı Dursun Özbek ile Metin Öztürk ve Erden Timur'un açıklamaları
21.06.2022Haber Bülteni
Dursun Özbek, kurullarıyla birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti
Dursun Özbek, kurullarıyla birlikte Anıtkabir’i ziyaret ettiGalatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ve kurul üyeleri, Ankara Galatasaraylılar Birliği Başkanı Nejat Üreten ve 1905 AGS İş Adamları Derneği Başkanı Özgür Bayraktar ve derneklerin üyeleriyle birlikte, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çıktı.
18.06.2022Galatasaray
Galatasaray'da şubelerde görev yapacak isimler belli oldu
Galatasaray'da şubelerde görev yapacak isimler belli olduGalatasaray'da geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleştirilen olağanüstü seçim genel kurulu neticesinde yönetimi devralan 91. Yönetim Kurulunda görev bölümü yapıldı.
15.06.2022Galatasaray
Galatasaray'da başkan Dursun Özbek ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldı
Galatasaray'da başkan Dursun Özbek ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldıGalatasaray'da başkan Dursun Özbek ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldı
14.06.2022Haber Bülteni
Galatasaray Alman teknik adamla prensipte anlaştı! Son karar Dursun Özbek'in
Galatasaray Alman teknik adamla prensipte anlaştı! Son karar Dursun Özbek'inGalatasaray'da yapılan başkanlık seçimi sonrası Dursun Özbek yarışı kazandı. Sarı-kırmızılı kulüpte Torrent ile yolların ayrılması beklenirken Cenk Ergün yeni teknik direktör ile prensipte anlaşıldı.
14.06.2022Galatasaray
Galatasaray'da Cenk Ergün geri dönüyor! 'Borcumuzu ödeyeceğiz'
Galatasaray'da Cenk Ergün geri dönüyor! 'Borcumuzu ödeyeceğiz'Galatasaray’da yeniden başkanlık koltuğuna oturan Dursun Özbek, dün lisenin “Pilav Günü”ne katıldı. Genel kurulun bu görevi vermesinin kendileri için önemli olduğunu dile getiren Özbek, “Bundan sonra borcumuzu Galatasaray’a ödeyeceğiz” diye konuştu. Galatasaray’da görevin alınmasının ardından ilk işin, iki adayın da “futbol aklı” olarak düşündüğü Cenk Ergün’ün göreve getirilmesi olacak.
13.06.2022Galatasaray
İtalyan basını Galatasaray'ın teklifini açıkladı! Görüşmeler ortaya çıktı
İtalyan basını Galatasaray'ın teklifini açıkladı! Görüşmeler ortaya çıktıGalatasaray Kulübü'nde yeni başkan Dursun Özbek seçildi. Sarı-kırmızılılarda teknik direktör arayışı devam ederken İtalyan basını, seçim sürecinde Süper Lig devinin dünyaca ünlü teknik direktöre resmi teklifte bulunduğunu duyurdu. İşte detaylar...
13.06.2022Galatasaray
Metin Öztürk: "Cumhuriyetimizin 100. yılında her dalda kupaları kaldırma zamanı"
Metin Öztürk: "Cumhuriyetimizin 100. yılında her dalda kupaları kaldırma zamanı"Galatasaray'ın yeni başkanı Dursun Özbek’in yönetim kurulunda yer alan Metin Öztürk, "Cumhuriyetimizin 100. yılında sadece futbolda değil, her dalda kupaları kaldırma zamanı. Yaşasın Galatasaray" dedi.
12.06.2022Haber Bülteni
Galatasaray'da Dursun Özbek koltuğu devraldı! 'Ölene kadar Galatasaray'
Galatasaray'da Dursun Özbek koltuğu devraldı! 'Ölene kadar Galatasaray'Dursun Özbek, 23 Ocak 2018’de bıraktığı Galatasaray başkanlığına dün yeniden ulaştı. Rakibi Eşref Hamamcıoğlu ile son ana kadar kıran kırana bir yarış geçiren Özbek, 135 oy fark attı, 2 bin 208 oyla başkanlık koltuğunu devraldı.
12.06.2022Galatasaray
Galatasaray'da Dursun Özbek dönemi! Fatih Terim sesleri, 'Hocamız Okan Buruk'tu'
Galatasaray'da Dursun Özbek dönemi! Fatih Terim sesleri, 'Hocamız Okan Buruk'tu'Galatasaray Kulübü'nde Dursun Özbek, Eşref Hamamcıoğlu'nu geride bırakarak başkanlık koltuğuna oturdu. Sarı-kırmızılılarda Dursun Özbek'in başkan seçilmesinin ardından Fatih Terim sesleri yükseldi. Öte yandan Süper Lig devinde yeni yönetici "Ben gelseydim hocamız Okan Buruk'tu" dedi.
12.06.2022Galatasaray
Metin Öztürk: Cumhuriyetimizin 100. yılında her dalda kupaları kaldırma zamanı
Metin Öztürk: Cumhuriyetimizin 100. yılında her dalda kupaları kaldırma zamanı Galatasaray'ın yeni başkanı Dursun Özbek’in yönetim kurulunda yer alan Metin Öztürk, "Cumhuriyetimizin 100. yılında sadece futbolda değil, her dalda kupaları kaldırma zamanı. Yaşasın Galatasaray" dedi.
12.06.2022Galatasaray
Galatasaray'da ikinci Dursun Özbek dönemi! Seçim sonuçları açıklandı
Galatasaray'da ikinci Dursun Özbek dönemi! Seçim sonuçları açıklandıGalatasaray’ın yeni başkanı Dursun Özbek oldu. Özbek, toplam 2 bin 208 oy olarak başkan seçildi. Galatasaray’ın yeni başkanı Dursun Özbek, "Bu seçimde kazanan, kaybeden diye bir şey yok. Yarından itibaren hep beraberiz, kol kolayız. Hep beraber Galatasaray’ı, hepimizin, çocuklarımızın, torunlarımızın da gurur duyacağı bir hale getireceğiz” dedi.
12.06.2022Galatasaray
Galatasaray başkanını seçiyor! Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu yarışıyor
Galatasaray başkanını seçiyor! Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu yarışıyorOlağanüstü genel kurula giden sarı-kırmızılılarda başkanlık seçimi bugün yapılıyor. Galatasaray Lisesi’ndeki kongre saat 10.00’da başladı. Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray Kulübü Başkanı olmak için yarışıyor. Sarı-kırmızılı kulüpte oy verme işlemi tamamlandı.
11.06.2022Galatasaray
Eşref Hamamcıoğlu, Roberto Mancini'yi açıkladı: Evrim başlatmak istiyoruz
Eşref Hamamcıoğlu, Roberto Mancini'yi açıkladı: Evrim başlatmak istiyoruzGalatasaray Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu, teknik direktör konusuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Roberto Mancini önemli bir hoca. Türkiye’yi biliyor. İtalya’daki başarısı belli. Adaylardan birisi. Alman da olabilir hoca. Biz Galatasaray’da Jupp Derwall evrimi başlatmak istiyoruz. Geleceği hazırlamak istiyoruz. Bunun için de futbolun felsefesini iyi bilen, saygınlığı olan, hırslı bir hoca lazım Galatasaray’a" dedi.
10.06.2022Galatasaray
Erden Timur: "Galatasaray birleşmiyorsa lanet olsun projelere"
Erden Timur: "Galatasaray birleşmiyorsa lanet olsun projelere"Galatasaray Başkan Adayı Dursun Özbek, hedeflerinde küçülmek olmadığını belirterek, "Küçülmenin Galatasaray'a yakışan bir şey olmadığını belirtmek isterim. Galatasaray'ı zirveye taşımak için gereken fedakarlıkları yapmak zorundayız. El ele vermeliyiz. Artık barışmalıyız" dedi. Sportif A.Ş.'de görev alacak Erden Timur da Hamamcıoğlu'nun açıklamalarına yanıt verdi.
5.06.2022Galatasaray
Son dakika - İşte Hamamcıoğlu'nun teknik direktörü! Aysal 3 gün önce görüştü, olumlu yanıt aldı
Son dakika - İşte Hamamcıoğlu'nun teknik direktörü! Aysal 3 gün önce görüştü, olumlu yanıt aldıGalatasaray Kulübü'nün 11 Haziran'da yapacağı başkanlık seçimi için geri sayım sürüyor. Adaylardan Eşref Hamamcıoğlu'nun seçimi kazandığı takdirde takımı emanet etmeyi planladığı isim belli oldu. Hamamcıoğlu'na desteğini açıklayan eski başkanlardan Ünal Aysal, 3 gün önce dünyaca ünlü teknik adamla görüştü ve olumlu yanıt aldı. İşte detaylar...
3.06.2022Galatasaray
ÖZEL - Işın Çelebi, Galatasaray'daki seçimi yorumladı! 'Acil çözülmesi gereken 3 konu var'
ÖZEL - Işın Çelebi, Galatasaray'daki seçimi yorumladı! 'Acil çözülmesi gereken 3 konu var'Galatasaray Kulübü'nün eski yöneticisi Işın Çelebi, sarı-kırmızılı kulüpteki seçim gündemini değerlendirdi. Dursun Özbek ve Metin Öztürk'ün bir araya gelmesini yorumlayan Işın Çelebi, acil çözülmesi gereken 3 konuyu duyurdu. İşte detaylar...
1.06.2022Galatasaray
ÖZEL - Galatasaray'da 150 milyon liralık kriz! Yeni yönetimi bekleyen tehlike
ÖZEL - Galatasaray'da 150 milyon liralık kriz! Yeni yönetimi bekleyen tehlikeGalatasaray'da kurmaylar ve başkan adayları 11 Haziran'da yapılacak seçime odaklanırken kriz ortaya çıktı. Sarı-kırmızılılarda 150 milyon liralık acil sıcak para ihtiyacı yeni gelecek yönetimi bekliyor. İşte detaylar...
31.05.2022Galatasaray
Son dakika: Dursun Özbek'in Fatih Terim kararını duyurdu, tarih verdi! Transferden çılgın gelir
Son dakika: Dursun Özbek'in Fatih Terim kararını duyurdu, tarih verdi! Transferden çılgın gelirGalatasaray'da 11 Haziran'da yapılacak seçim öncesi flaş gelişmeler yaşanıyor. Başkan adaylarından Dursun Özbek'in Fatih Terim kararı belli olurken Sarı Kırmızılılar transferden çılgın bonservis geliri elde edecek. İşte son dakika gelişmesinin ayrıntıları...
25.05.2022Galatasaray
Antalyaspor-Galatasaray maçı sonrası olay sözler: "İkisinin de son maçıydı! Terim'i eleştirdik, aynısını yapıyor"
Antalyaspor-Galatasaray maçı sonrası olay sözler: "İkisinin de son maçıydı! Terim'i eleştirdik, aynısını yapıyor"Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu'nda Galatasaray son maçta Antalyaspor'a konuk oldu. Karşılaşma 1-1'lik beraberlikle sonuçlandı. Spor yazarları Antalyaspor maçını sezonu değerlendirdi. İşte ayrıntılar...
21.05.2022Galatasaray
Son dakika... Galatasaray'da Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu'nun yönetim kurulu listesi belli oldu! Adnan Öztürk'ü açıkladı
Son dakika... Galatasaray'da Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu'nun yönetim kurulu listesi belli oldu! Adnan Öztürk'ü açıkladıGalatasaray Kulübü'nde 11 Haziran'da yapılacak seçim öncesi ilk başkan adayı Eşref Hamamcıoğlu oldu. Sarı-kırmızılı kulüpte ikinci kez adaylığını açıklayan Eşref Hamamcıoğlu'nun yönetim kurulu listesi netlik kazandı. Hamamcıoğlu, Divan Başkanlığı'na başvurusunu ilettikten sonra basın mensuplarıyla buluştu. Eşref Hamamcıoğlu, Adnan Öztürk'ün Sportif A.Ş'de görev yapacağını açıkladı.
20.05.2022Galatasaray
Son dakika: Galatasaray başkan adayı Dursun Özbek'in yönetim kurulu listesi belli oldu
Son dakika: Galatasaray başkan adayı Dursun Özbek'in yönetim kurulu listesi belli olduGalatasaray’da 11 Haziran’da gerçekleştirilecek kongre öncesinde Başkan adaylarından Dursun Özbek, listesini Divan Başkanlığına teslim etti.
20.05.2022Galatasaray

Benzer Haber Etiketleri

Metin Öztürk ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.