Geri Dön

Hülya Avşar'dan Sergen Yalçın'a şampiyonluk sorusu!

Beşiktaş’ta ‘Bırakmam Seni’ bağış kampanyasına destek gecesi öncesi Teknik direktör Sergen Yalçın ile Hülya Avşar arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

Sanat camiasının sevilen isimlerinden Hülya Avşar, siyah beyazlı kulübün düzenlediği yardım gecesi öncesinde Demirören Haber Ajansına (DHA) özel açıklamalarda bulundu.

Çocukluğundan beri Beşiktaşlı olduğunu dile getiren Avşar, "Çocukluğumdan beri Beşiktaşlıyım. Küçükken lisanslı yüzücüydüm. Orada çok sevdiğim bir arkadaşım vardı. Onun Beşiktaş'a olan sevgisinden etkilendim. Yaşlarımız çok küçüktü. O zamandır Beşiktaşlıyım. Sporu sevdiğim için, hayatım da sporla geçtiği için dolayısıyla Beşiktaş'ta hayatımın bir parçası oldu. Bu gece de buradayız" diye konuştu.

DESTEK OLMA ZAMANI

Kulübe destek olma zamanı olduğunun altını çizen Hülya Avşar, "Tabii ki büyük bir kulüp. Dolayısıyla bu dönem öyle bir dönem ki herkesin; herkese, her şeye desteği var. Bizlerin de kulübümüze bunu her şekilde yapmamız gerekiyor diye düşünüyorum. Bütün kulüplerin kendilerine göre camiası var. Destek olma zamanı biz de buradayız. İnşallah güzel geçecek" şeklinde konuştu.

SERGEN YALÇIN'A 'BİZİ ŞAMPİYON YAPACAK MISIN' SORUSU

Daha sonra bir süre teknik direktör Sergen Yalçın ile sohbet eden Hülya Avşar, Yalçın'a "Biz paraları toplayacağız, sen de bizi şampiyon yapacak mısın" diye sordu.  Sergen Yalçın ise "Parayı toplayacağız inşallah bu gece. 1 milyondan az verenle muhatap olmam" dedi.

Başkan Çebi ile Sergen Yalçın arasındaki diyalog
Öte yandan canlı yayın sırasında Başkan Ahmet Nur Çebi ile Sergen Yalçın arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Telefon araması sonrası ikili arasında geçen diyalog;

Sergen Yalçın: "Ali bey aradı. Daha önce iki dönüm arazi bağışlamış. Bu akşam için de 100 bin TL.

Ahmet Nur Çebi: "Doğru, çok kıymetli yer."

Sergen Yalçın: "Ne geliyorsa alıyor muyuz başkanım?"

Ahmet Nur Çebi: "Bırakma bırakma."

Hülya Avşardan Sergen Yalçına şampiyonluk sorusu

Trabzonspor Lewis Baker'i duyurdu!YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber