Pendikspor İbrahim Üzülmez, Fenerbahçe'ye gözdağı verdi: Çıkış maçı görüyoruz

İbrahim Üzülmez, Fenerbahçe'ye gözdağı verdi: Çıkış maçı görüyoruz

07.03.2024 - 16:03 | Son Güncellenme:

Ivo Vieira ile yolların ayrılmasının ardından Pendikspor'un başına geçen İbrahim Üzülmez, "Pazar günkü maçı bizim için çıkış maçı olarak görüyoruz. Oyuncularım da o reaksiyonu gösterecektir" dedi.

İbrahim Üzülmez, Fenerbahçeye gözdağı verdi: Çıkış maçı görüyoruz

Siltaş Yapı Pendikspor'un Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, TRT Spor'a açıklamalarda bulundu. İşte deneyimli teknik adamın açıklamaları: "Konyaspor karşılaşmasında istediğimiz başlangıcı yapamadık. Kötü oynadık. 3 gün oyuncularımızla beraberdik. Onları mental anlamda yukarı taşımaya çalıştık. Ben daha fazla bir reaksiyon göstereceklerini düşünüyordum. Çok iyi oynamamamıza rağmen 4 pozisyonumuz var. Bunları değerlendirebilseydik kötü oynadığımız maçta belki de puan ya da puanlar alabilirdik. Oyuncularımıza inanıyoruz. Oyuncuların o özgüveni için bir kıvılcıma ihtiyaç var. İnşallah Fenerbahçe maçıyla beraber çıkışa geçeceğimize inanıyoruz."

Haberin Devamı

'OYUNCULARIM REAKSİYON GÖSTERECEKTİR'

Hafta sonu oynayacakları Fenerbahçe maçını da değerlendiren Üzülmez "Fenerbahçe maçı zor bir maç. Maçın favorisidir. Dünden beri Fenerbahçe'nin analizlerini yapmaya çalışıyoruz. Pazar günkü maçı bizim için çıkış maçı olarak görüyoruz. Oyuncularım da o reaksiyonu gösterecektir" dedi.