Geri Dön

John Obi Mikel: Trabzonspor'dan ayrılırken hatalı bir karar aldığımı anladım

Corona virüsü salgını nedeniyle Trabzonspor ile Obi Mikel arasında büyük bir kriz yaşanmıştı. Süper Lig'in devam ettiği dönemde maça çıkmak istemediğini açıklayan Nijeryalı yıldız önce yedek kalmış, ardından ise karşılıklı anlaşmayla bordo-mavili ekipten ayrılmıştı. Deneyimli futbolcu, Karadeniz ekibinden ayrıldığı için pişman olduğunu söyledi.

John Obi Mikel: Trabzonspor'dan ayrılırken hatalı bir karar aldığımı anladım

Tüm dünyayı saran corona virüsü salgını, Trabzonspor ile Obi Mikel'in yollarını ayırmıştı. Avrupa'nın bazı ülkelerinde liglerin askıya alınmasını örnek göstererek sahaya çıkmak istemediğini dile getiren 33 yaşındaki yıldız, krize sebep olmuştu.

Ardından ise Trabzonspor, Mikel ile anlaşarak sözleşmesini feshetmişti. Nijeryalı futbolcu, Türkiye'den ayrılarak İngiltere'ye ailesinin yanında dönmüştü. Ancak Obi Mikel Trabzonspor'dan ayrıldığı için çok pişman olduğu söyledi.

Takvim'de yer alan habere gçre, Nijeryalı futbolcu Türkiye'den ayrıldıktan sonra İngiltere'ye ailesinin yanına gittiğini vurgulayarak, "Şu anda burada salgın oranı çok fazla. Trabzonspor'dan ayrılırken hatalı bir karar aldığımı anladım. Keşke acele etmeseydim" dedi.

İngiltere'deki son duruma göre, corona virüsüne 150 bine yakın insan yakalanırken, 20 bine yakın ise ölüm olduğu açıklandı.

John Obi Mikel: Trabzonspordan ayrılırken hatalı bir karar aldığımı anladım

Trabzonspor Şampiyonluğa İlerliyor

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sergen Yalçın sorusunu yanıtsız bıraktı
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet