Geri Dön

Mancini: Serie A devam etmese daha iyi olurdu

İtalya Teknik Direktörü Mancini, Serie A'nın yeniden başlamamasının daha iyi olacağını ileri sürerek "Art arda oynanacak maçlar nedeniyle milli futbolcular çabuk sakatlanabilir" dedi.

Mancini: Serie A devam etmese daha iyi olurdu

İtalya Milli Takımı Teknik Direktörü Roberto Mancini, corona virüs nedeniyle iki aydır ara verilen liglerin yeniden başlamamasının daha iyi olacağını öne sürdü.

Milli Takım direktörü olarak, bencil olarak düşündüğünde Serie A’nın başlamamasının daha iyi olacağına işaret eden Mancini, dinlenmeden art arda oynanacak lig maçları nedeniyle milli futbolcuların çabuk sakatlanmaya daha eğilimli olabileceklerini söyledi.

La Gazette dello Sport’a konuşan eski Galatasaray teknik direktörü, İtalyan milli futbolcuların sahalara geri dönüp yeniden futbol oymayı bekleyemediklerini bildiğine vurgu yaparak, onların adına bunun bir an önce başlamasını umut ettiğini ifade etti.

Bilindiği gibi, EURO 2020’nin ertelenmesi nedeniyle,  İtalya ve Türkiye gibi birçok ülke kendi ulusal lig’lerin  bu sezon bitmesi için yoğun çaba sarf ediyor.

Mancini: Serie A devam etmese daha iyi olurdu

 

Fayçal Fajr eldivenleri taktı, kalecilik hünerlerini sergiledi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet