Geri Dön

Mesut Özil, FIFA eWorld Cup 2018 resmi marka elçisi oldu

2014 FIFA Dünya Kupasını kazanmış olan, Arsenal’in yıldız oyuncusu Mesut Özil, FIFA eWorld Cup 2018 için resmi marka elçisi seçildi.

Mesut Özil, FIFA eWorld Cup 2018 resmi marka elçisi oldu

Emir Soysal / Skorer

Mesut Özil, Londra'da gerçekleşecek olan FIFA eWorld Cup Final 2018'in resmi marka elçisi oldu. Özil, FIFA'nın gerçek bir hayranı. Yıldız oyuncu kendi oyun konsolunu bile Rusya'da düzenlenen 2018 FIFA Dünya Kupası'na götürmeyi başardı. Milli futbolcu, bu nedenle kendisinin Fifa eWorld Cup 2018’i temsil etmesinden oldukça memnun.

Almanya Milli Takımı’nın 10 numarası Mesut Özil, “Tüm yıl boyunca EA SPORTS FIFA 18 Global Serisini takip ettim ve şimdiye kadar Büyük Finalistlerin performanslarından çok etkilendim. Onların yolculuğunun bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum ve onları Londra'da ağırlamak için sabırsızlanıyorum. FIFA Dünya Kupası'nda oynamanın ve ülkenizi temsil etmenin, tüm sporcular için gerçekten unutulmaz bir şey olduğunu biliyorum’’ diye konuştu.

200 bin dolar ödüle sahip olan FIFA eWorld Cup Grand Final 2018, 2 - 4 Ağustos 2018 tarihleri arasında Londra'daki The O2'de düzenlenecek ve FIFA 18 Global Series'in en iyi 32 oyuncusu, FIFA eWorld Cup Champion 2018 unvanı için mücadele ediyor olacak.

Kaynak: fifa.com

Alanyaspor'un yabancı taraftarları teste tepkili
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner