Geri Dön

PGI 2018'in Avrupa elemeleri tamamlandı

PlayerUnknown's Battleground'ın Avrupa elemeleri dün oynanan maçlarla tamamlandı ve Berlin finalinde Avrupa'yı temsil edecek olan 3 takım belirlendi.

PGI 2018'in Avrupa elemeleri tamamlandı

Zübeyr Bozkurt / Skorer

Dünyanın en iyi 20 takımının yarışacağı PGI 2018 için bölge elemeleri tamamlanırken Avrupa bölgesini temsil edecek olan takımlar Team Liquid, Welcome to South George ve Pittsburgh Knights olarak belirlendi.

İlk 3 içerisinde yer alması beklenen FazeClan ise, elemelerin ilk iki gününde sergilediği performanstan gün geçtikte uzaklaştı ve ilk 3'e giremedi. Özellikle dün oynanan bir Erangel oyununda haritanın en uzak köşesi olan Mylta Power'a atlayan FazeClan ekibi, circle Georgopol'a kapanmasına rağmen neredeyse iki circle bekledikten sonra gazdan çıkmayı başarabildi fakat o ana kadar tüm takımlar pozisyonlarını aldıkları için, FazeClan üyeleri çok bir varlık gösteremedi ve adeta topladıkları lootları rakiplerinin ayağına taşıdı.

Bu sonuçlarla beraber Team Liquid, Welcome to South George ve Pittsburgh Knights takımları Temmuz ayı sonunda Almanya'nın Berlin kentinde düzenlenecek olan en büyük PUBG organizasyonuyla hem kendilerini dünya ESpor arenasına kanıtlamaya çalışacak hem de 2.000.000 dolarlık ödülüğn sahibi olmak için ter dökecekler.

Başakşehir'in son 16'daki rakibi Kopenhag

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber