Geri Dön

Red Bull Flick’te takımlar play-off turuna çıkıyor

Türkiye’nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvası Red Bull Flick heyecanı tüm ülkeyi sardı. Dev turnuvanın ilk şehir elemesi 23 Nisan’da Ankara’da, ikinci şehir elemesi ise 30 Nisan’da İstanbul’da gerçekleşti. Bu zamana kadar düzenlenen dört çevrim içi iki de çevrim dışı elemede başarılı olan 24 takım isimlerini play-off turuna yazdırmayı başardı. Geriye iki çevrim içi eleme kalırken, elemelerden geçen takımlar 9 Mayıs Pazartesi günü dev finale isimlerini yazdırmak için play-off turunda karşı karşıya gelecek

Red Bull Flick’te takımlar play-off turuna çıkıyor

Türkiye’nin en büyük ve en rekabetçi CS:GO turnuvalarından biri olan Red Bull Flick heyecanı 2022 yılında da tüm Türkiye’yi sardı. Katılımcılarına Türkiye’den Kopenhag’a uzanan özel bir deneyim yaşatmak için yola çıkan Red Bull Flick’te ilk şehir elemesi 23 Nisan’da Ankara’da ikinci şehir elemesi ise 30 Nisan’da İstanbul’da gerçekleşti.

Adeks oyun merkezinde gerçekleşen İstanbul elemesinde BilgiUNI, Vheros Egemen, S-W-O-R-D ve DeathWistle isimlerini play-off turuna yazdırdı. Aynı gün düzenlenen çevrim içi elemede ise Spaxcy, CaimanForce, Bilgi_Esports ve cinnet takımları play-off turunda mücadele etmeye hak kazandı. 6 çevrim içi, 2 de şehir elemesi olmak üzere toplam 8 elemeden oluşan dev turnuvada geriye kalan 2 çevrim içi elemesi bu hafta sonu gerçekleştirilecek. Elemelerden başarılı şekilde ayrılan takımlar 9 Mayıs Pazartesi günü düzenlenecek play-off turunda büyük finale kalabilmek için mücadele verecek.

Türkiye şampiyonu Kopenhag yolcusu
Yılların eskitemediği CS:GO’da takım arkadaşı ile beraber hünerlerini sergilemek ve Türkiye’nin en iyisi olmak isteyenlerin kıyasıya mücadelesi Red Bull Flick’te play-off turu 9 Mayıs Pazartesi gerçekleşecek. Play-off turunu da başarıyla geçen takımlar, 14 Mayıs’ta İstanbul’da yapılacak büyük finalde Türkiye’nin en iyisi olmaya çalışacak.

Red Bull Flick’te takımlar play-off turuna çıkıyor

Abdullah Avcı: Daha büyük bir organizasyona ihtiyacımız var
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber