Geri Dön

Roma taraftarından isyan: Ligi durdurun

İtalya'da bir çok takımın taraftarı liglerin yeniden başlamasına karşı seslerini yükseltirken, Roma taraftarı tesislerin önü ve kentin çeşitli bölgelerine konuyla ilgili pankartlar astı.

Roma taraftarından isyan: Ligi durdurun
Onur Dinçer/Skorer Dış Haberler

Corona virüs salgınından en çok etkilenen ve liglerini erteleyen ilk Avrupa ülkesi olan Çizme'de hükümetle futbol otoriteleri arasındaki görüşmeler sürerken, seyircisiz bir şekilde yeniden başlatılmak istenen sezona karşı sesler de yükselmeye başladı.

Roma takımı taraftarları, ülkenin içinde bulunduğu koşullarda futbolun yeniden başlamasını istemiyor. Tesislerin önüne ve kentin çeşitli bölgelerine pankartlar asan sarı-kırmızılı taraftarlar, henüz akıbeti belli olmayan Serie A sezonuyla ilgili 'Ligi durdurun' şeklinde mesajlarla yetkililere seslendi.

Cengiz Ünder ve Mert Çetin'in de forma giydiği takım tesislerinde çalışmalara başlarken, tesislerin dışında da hareketlilik yaşandı. Roma taraftarlarının astıkları pankartlarda "Bu durumdaki bir ülkede ligin tekrar başlatılmasına karşıyız", "Bizim için sezon burada birmiştir", "Sizin için sağlık paradan daha az önemli, ülkede olağanüstü durum var, lig durdurulmalı" şeklindeki ifadeler dikkat çekti.

Roma taraftarından isyan: Ligi durdurun

 

 

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy açıklamalarda bulundu!İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber