Geri Dön

Sergen Yalçın'ın Rıdvan Yılmaz planı!

Geçen sezonun son bölümünden beri 19 yaşındaki sol beke görev veren Beşiktaş’ın hocası, genç futbolcunun gelişiminden memnun. Yalçın, “Bu performansını devam ettirirsen A Milli Takım’ın Euro 21 kadrosunda sen de olursun” sözleriyle başarılı ismi dev turnuvaya motive ediyor.

Sergen Yalçın'ın Rıdvan Yılmaz planı!

Siyah-Beyazlılar’ın öz kaynak düzeninden yetişen oyuncuları arasında yer alan Rıdvan Yılmaz, geçen sezon aldığı formayı başarıyla taşımaya devam ediyor. 19 yaşındaki futbolcuya sürekli şans vererek gelişimine önemli katkı sağlayan teknik direktör Sergen Yalçın, Kasımpaşa mücadelesinin ardından oyuncusunu onore etmeye devam etti. Yalçın’ın, iyi bir maç çıkaran oyuncusuna, “Senden çok memnunum. Bu performansını devam ettirirsen A Milli Takım’ın Euro 21 kadrosunda sen de olursun” diyerek motive ettiği bildirildi.

Şenol hoca da dile getiriyor

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’in kadrosunda en çok sol bek bulma konusunda sıkıntı yaşadığını söylediği dönemde hem Beşiktaş hem de Türkiye U21 ekipleriyle çıkış yapan Rıdvan da kendisine görev verileceğine inanıyor. Konuyla ilgili olarak Kasımpaşa maçı sonrası genç oyuncu da, “Şenol hocam ile daha önce çalıştım. Beni tanıyan bir hoca, ilk kez şans veren bir hoca. Burada iyi oynamaya devam edersem, A Milli Takım uzak bir hedef değil” demişti.

Sergen Yalçının Rıdvan Yılmaz planı

Beşiktaş'ın Eğlenceli Antrenmanı

Geçmişe yolculuk | Fortuna Sittard, PSV'yi 6-4 mağlup ediyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet