Süper Lig SON DAKİKA | TFF seçime gidiyor! Başkan Mehmet Büyükekşi resmen açıkladı

SON DAKİKA | TFF seçime gidiyor! Başkan Mehmet Büyükekşi resmen açıkladı

07.04.2024 - 17:10 | Son Güncellenme:

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, 18 Temmuz'da yapılacak olan Mali Genel Kurulu, Seçimli Genel Kurul olarak yapmaya karar verdiklerini resmen açıkladı.

SON DAKİKA | TFF seçime gidiyor Başkan Mehmet Büyükekşi resmen açıkladı

Bir dizi etkinliklerde bulunmak üzere deprem bölgelerini ziyaret eden ve akşam Süper Kupa için Şanlıurfa 11 Nisan Stadyumu'na geçecek olan Türkiye Futbol Federasyonu heyetinde Başkan Mehmet Büyükekşi önemli açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamı

KULÜPLER BİRLİĞİ SEÇİM İÇİN İMZA TOPLAMAYA BAŞLAYACAKTI

Kulüplerin büyük bir çoğunluğunun değişiklik istediği TFF Yönetimi için Kulüpler Birliği Vakfı olağanüstü seçim için noter tasdikli imza toplamaya yarından itibaren başlayacaktı.

 

SEÇİMLİ GENEL KURUL 18 TEMMUZ'DA

Adıyaman'a gelen TFF Başkanı Büyükekşi, bu durum hatırlatılınca 18 Temmuz'da seçimli genel kurul yapmayı planladıklarını ifade ederek, "Biliyorsunuz Temmuz ayında Türkiye Futbol Federasyonu yönetiminde 2 yılımızı geride bırakmış olacağız. Yönetim Kurulumuzda aldığımız karar ile 18 Temmuz'da yapacağımız Mali Genel Kurulumuzu Seçimli Genel Kurul olarak yapmaya karar verdik. 18 Temmuz'da yapacağımız Seçimli Genel Kurulumuz, Türk Futboluna hayırlı uğurlu olsun" açıklamasında bulundu.