Skorer Spor camiasından deprem sonrası ortak mesaj! 'Geçmiş olsun Tokat'

Spor camiasından deprem sonrası ortak mesaj! 'Geçmiş olsun Tokat'

18.04.2024 - 18:37 | Son Güncellenme:

Tokat'ın Sulusaray ilçesinde meydana gelen 5.6'lık deprem sonrası spor camiasından peş peşe geçmiş olsun mesajları geldi.

Spor camiasından deprem sonrası ortak mesaj Geçmiş olsun Tokat

Spor camiası, Tokat'ın Sulusaray ilçesinde meydana gelen 5.6'lık deprem sonrası geçmiş olsun mesajları paylaştı. Resmi siteler ve sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulunuldu.

İşte o mesajlar...

Beşiktaş: Tokat’ın Sulusaray ilçesinde meydana gelen depremde can ve mal kaybı yaşanmamış olmasını diliyor, depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Fenerbahçe: Tokat'ta meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen deprem sonrası can ve mal kaybının olmamasını temenni ediyor; tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Galatasaray: Merkez üssü Tokat'ın Sulusaray ilçesi olan depremin can ve mal kaybına sebep olmamasını diliyor, sarsıntıdan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Sivasspor: Merkez üssü Tokat-Sulusaray olan 5.6 büyüklüğündeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Gaziantep FK: Merkez üssü Tokat'ın Sulusaray ilçesi olan ve çevre illerde de hissedilen depremde can ve mal kaybının olmamasını temenni eder, sarsıntıdan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

Antalyaspor: Merkez üssü Tokat'ın Sulusaray ilçesi olan ve çevre illerde de hissedilen depremin can ve mal kaybına sebep olmamasını diler, sarsıntıdan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

Pendikspor: Merkez üssü Tokat'ın Sulusaray ilçesi olan ve çevre illerde de hissedilen deprem sonrası can ve mal kaybının olmamasını temenni eder, depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

Adana Demirspor: Tokat’ın Sulusaray ilçesinde meydana gelen depremde can ve mal kaybının olmamasını diliyor, depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Manisa FK: Tokat’ın Sulusaray ilçesinde meydana gelen depremde can ve mal kaybı yaşanmamış olmasını diliyor, depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Eyüpspor: Tokat’ın Sulusaray ilçesinde meydana gelen depremde can ve mal kaybının olmamasını diliyor, depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Gençlerbirliği: Merkez üssü Tokat'ın Sulusaray ilçesi olan ve çevre illerde de hissedilen deprem sonrası can ve mal kaybının olmamasını temenni eder, depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.